Bizi Takip Et!

VALORANT

Valorant İsim Değiştirme

İsminizden Sıkıldınız mı?

VALORANT ISIM DEGISTIRME NASIL YAPILIR

Valorant isim değiştirme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Aşağıdaki adımları takip ederek kolayca isim değişikliği yapabilirsiniz.

Grafikleri, silahları ve atmosferiyle FPS tarzına yeni bir soluk getiren Valorant, son günlerin en çok konuşulan oyunlarından biri. Kapalı beta sürümünde Twitch’in önde gelen isimleri tarafından oynanarak oldukça yüksek izleyici sayılarına ulaşan ve Haziran ayı itibariyle tam sürüme geçen fantastik FPS oyununun geliştiricisi ise hepimizin yakından tanıdığı Riot Games.

Valorant İsim Değiştirme – Nick Değiştirme

Valorant’a ilk başladığınızda rastgele bir nick seçip şimdilerde bu nickten kurtulmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek yeni nickinize kolayca kavuşabilirsiniz. Zira Valorant kullanıcı adı değiştirme işlemi oldukça basit…

  1. Valorant, League of Legends’ın da yapımcı şirketi olan Riot Games’e ait. Bu yüzden yapacağınız işlem esasen Riot isim değiştirme işlemi olacak. Öncelikle, bu linke tıklayarak Riot hesabınıza giriş yapmalısınız.
  2. Giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan menüde Riot ID yazan yere tıklamalısınız.(Ekranın hafif sol üstünde, Hesap yazısının hemen altında.)
  3. Yeni açılan menüde Riot ID’nizi görebilirsiniz. Şimdi, Riot isminizin hemen karşısında yer alan düzenleme işaretine tıklamalısınız.
  4. Artık yeni Riot ID’nizi yazacağınızı kutucukla karşı karşıyasınız! Hayalinizdeki nicki bu kutucuğa yazdıktan sonra en aşağıdaki Gönder butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. İşte Valorant isim değiştirme bu kadar kolay.

Valorant İsim Değiştirme Hakkında  

Valorant isim değiştirme işlemini 30 günde bir tekrar edebilirsiniz. O yüzden nicklerinizi özenle seçmeli ve seçtiğiniz nickle en az 1 ay vakit geçireceğinizi unutmamalısınız. Valorant isim değiştirme işlemi tamamen ücretsizdir. Valorant nick değişimi için oyun içi veya oyun dışı herhangi bir satın alma yapmanız gerekmez.

Riot Games, kullanıcı isimlerinin topluluk kurallarına uygun olmasına büyük önem veriyor. Uygunsuz bir kullanıcı adı alırsanız; şikayet edilme veya yetkililer tarafından fark edilme durumlarında çeşitli cezalarla karşı kaşıya kalabilirsiniz.

Valorant İsim Değiştirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Riot Games oyunlarını oynayanların bileceği isim değiştirirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var, bunlar şu şekildedir.

  • Riot Games içeriklerinde sahip olan isimleri kullanmak yasaktır.
  • İsminizde ve nickinizde Riot ibaresi geçmemelidir.
  • Riot Games çalışanlarının nickleri kullanılmamalıdır
  • Ve tabi ki küfür kötü söz gibi şeylerin de kullanılması kesinlikle yasaktır.

Valorant isimlerinizi değiştirirken dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de değiştirdikten sonra belli bir süre tekrar değiştiremiyorsunuz bunu göz önünde bulundurarak nicklerinizi seçebilirsiniz.

Kaynak: buoyun.gg

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla VALORANT