1. Anasayfa
  2. Bülten

Black Desert Türkiye&MENA Büyüleyici İkiz Sınıf Maegu’yu Özel Bir Hediyeyle Karşılıyor

Black Desert Türkiye&MENA Büyüleyici İkiz Sınıf Maegu’yu Özel Bir Hediyeyle Karşılıyor
0

Jwado Okulu’nun tilki çağıran Do bilgini Maegu, sakin ve zarif ikiz kız kardeşinden çok farklı, büyüleyici bir kişiliğe sahiptir. Tıpkı bir tilki gibi hızlı hareketleri düşmanlardan kaçmasını ve ani gelen ataklardan kaçınmasını sağlıyor. Ona meydan okumaya cesaret eden düşmanlar, cazibeli dövüş tarzının tuzağına düşecektir.

Image Twin Class Maegu 2

Maegu’nun 5 farklı Sihri İle Düşmanları Alt Edin

Maegu’nun ana silahı “Tilki Ruhu Muska”, düşmanlarına çeşitli büyüler yapmak için kullanılır ve uzun bir mesafeye göz kamaştırıcı bir ruh tılsımı etkisi yayar. Bir düşü andıran görünümüne rağmen renkli ruh büyüsü, düşmanlarına büyük hasar verir. Ayrıca alt silahı “Binyeo Bıçağı”, düşmanlarının arasından geçerek ek hasar vermek için fazlasıyla yeterlidir.

Image Twin Class Maegu 1 1

Maegu tilki gibi çekici dövüş stiliyle, sihrini beş farklı beceride kullanıyor:

  • Ruh Delme: Göz açıp kapayıncaya kadar, Maegu saygıdeğer tilki ruhu biçimine bürünerek ileri doğru atılır. Ardından orijinal formuna geri döner ve Binyeo Bıçağı ile hedefini bıçaklar.
  • Prangacı Ruh – Akım: Kin Gütme:Bir dansçının zarafetiyle rakibinin hareketini kesmek için Tilki Muskası’nı fırlatır. Sonra Binyeo Bıçağı’nı rakibinin göğsüne saplamak için aniden yaklaşır.
  • Ruh Fırlatma: Maegu vücudunu yana çevirerek gelen darbelerden kaçınır ve bir ruh tılsımı fırlatır. Ardından, aynı konumda patlayan ve büyük hasar veren başka bir ruh büyüsü ortaya çıkar.
  • Sihirli Fener: Maegu, önünde bir ruh büyüsü duvarı oluşturup sürekli hasar vermek için bir tılsım yakar. Ardından Binyeo Bıçağı’nı alır ve çağrılan tılsımları patlatarak büyük hasar yaratır.
  • Tilki Ruhu: Suret: Maegu Tilki Ruhu’nun gücünü kanalize ederek, düşmanlarının kafasını karıştıran bir görsel ikiz yaratır. Ayrıca Maegu kurnazlık yapabilir ve kendinin tıpatıp aynısı olan diğer benliği ile anında yer değiştirebilir. 

İkizler Birleşiyor

black desert ikizler

Maceracılar, Maegu’nun gelişini ve ikizlerin yeniden birleşmesini kutlamak için, son Calpheon Şöleni’nde söz verildiği gibi, Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesinden “J’nin Keskin Çekici” hediyesi alabilirler. Bu eşya, üst derece ekipmanların yükseltilmesi sırasında başarısız olunması durumunda, ekipmanların yükseltme derecelerinde bir düşüş olmamasını sağlar. 

Maegu’nun savaş becerileri videosunu buradan izleyebilir ve kupon kodu ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments