Heroic, dünyanın 4 numaralı takımını 2-1 yenerek art arda ikinci büyük finaline ulaştı.İki takım arasında bu yıl üçüncü, geçen hafta ise ikinci karşılaşmada Heroic, G2 2-1 karşısında ilk galibiyetini almayı başardı.
İki taraf bir kez daha aynı üç haritayı (Vertigo, Nuke ve Mirage) seçtiğinden ve ilk ikisi uzatmalara gittiği için zorlu maçlar oldu.
![sVyIwtkccTzVwX5aFHlYMu](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/sVyIwtkccTzVwX5aFHlYMu.jpg)
Sonunda, Heroic Nikolaj “niko” Kristensen’in mucizevi oyunlarının, G2’yi devirmek ve ESL One Köln’ün büyük finaline ulaşmak için Mirage’da alev alev yanan anlar ortaya çıkardı.
Heroic – G2 Maçlarının İstatistikleri;
![aa](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/aa.png)