1. Anasayfa
  2. PUBG

PCS5 Avrupa Büyük Finalleri 18 Eylül’de Başlıyor

PCS5 Avrupa Büyük Finalleri 18 Eylül’de Başlıyor
0

PUBG Esports hayranları 18 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek çevrimiçi PCS5 Avrupa Büyük Finalleri’ni heyecanla bekliyorlar. Avrupa’dan on altı takım, 250.000 ABD dolarından daha fazla değerdeki bölgesel ödül havuzundan alacakları payları için mücadele etmeye hazır. Bu turnuva, takımların Kasım ayında Kore’de gerçekleşecek olan PUBG Global Championship’te yer almalarına yardımcı olacak PGC Puanları kazanmaları için son şans. Bununla beraber PCS5 Avrupa’nın kazanan takımı direkt olarak etkinliğe katılmaya hak kazanacak.

PICK‘EM CHALLENGE DETAYLARI

Pick‘em Challenge PCS5 için geri dönüyor ve oyunseverlere her bölgesel turnuvada sonuçları doğru tahmin ettiklerinde oyun içi ödüller kazanma fırsatı veriyor.

  • The PCS5 Pick’em Challenge iki farklı etkinlikten oluşur: 30 Eylül tarihine kadar sürecek olan “Kazananı Seç” ve “Takım Karşılaşması”.
  • Önceki Pick‘em Challenge’lara benzer bir şekilde oyuncuların en olası olduğunu düşündükleri sonuca “oy vermek” için oylama kuponlarına ihtiyaçları var. Oy kuponları, tematik PCS5 öğeleri satın alınarak veya bir PCS5 yayını sırasında görünecek “kodlar” kullanılarak elde edilebilir.
  • Oy verip PCS5 Avrupa sonuçlarını doğru tahmin eden oyuncular ek oyun içi eşyalarına dönüştürebilecekleri Esport Points (EP) kazanacaklar. “Kazananı Seç” etkinliğinde, katılımcılar bölge başına 7 kez oy kullanabilirler ve her doğru seçim sonrası 100,000 EP elde edecekler.
  • Pick‘em Challenge satışlarının net %30’u takımlar arasında eşit dağıtılacak ve ödül havuzuna eklenecektir.
PCS5

PCS5 AVRUPA BÜYÜK FİNALLERİ – KATILAN TAKIMLAR

Büyük Finallerde mücadele edecek takımları aşağıda görebilirsiniz:

Doğrudan Davet:  BBL Esports, Digital Athletics, ENCE, FaZe Clan, Natus Vincere, Team Liquid ve Virtus.pro

Elemelerden yükselenler: SuperMassive Blaze, Gear Up, Galakticos, Vanir, HEROIC, Hall of Game, Question Mark, Tokyo Manji Gang ve EXhalatioN

PCS5 Avrupa Büyük Finalleri 18 Eylül’den itibaren art arda üç hafta sonu boyunca gerçekleşecektir:

  • 18-19 Eylül, her gün 18:00 CEST’den itibaren
  • 25-26 Eylül, her gün 18:00 CEST’den itibaren
  • 2-3 Ekim, her gün 18:00 CEST’den itibaren

Oyunseverler uzman takımımızla beraber Twitch ve YouTube üzerinden canlı yayınları takip edebilirler: Patrick ‘Frosz’ Lu, Lauren ‘pansy’ Scott, Richard ‘Simms’ Simms, Tobias ‘TheNameIsToby’ Wiinblad, Martin ‘Avnqr’ Gøth ve James ‘Kaelaris’ Carrol. Ayrıca Türkçe ve Rusça yayınları da izlemek mümkün olacak. Detaylar aşağıdaki gibidir:

  • Türkçe yayın: TikTok, Twitch

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments