1. Anasayfa
  2. PUBG

PUBG Mobile Tesla İş Birliği 1.5 Sürümü ile Geliyor

PUBG Mobile Tesla İş Birliği 1.5 Sürümü ile Geliyor
0

Elektrikli araçları popüler hale getiren ünlü otomotiv firması, Temmuz ayında sunulacak PUBG Mobile1.5 sürümüyle oyuna yeni içeriklerle gelecek.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, en gelişmiş ve yenilikçi otomotiv markalarından biri olan TESLA ile işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Oyunun 1.5 güncellemesinin bir parçası olacak bu iş birliği, teknolojinin geldiği son noktayı temsil eden iki markayı bir araya getirecek. Ortaklıkla birlikte oyuna özgü içerikler oyunculara sunulacak. Oyuncular şimdiden 1.5 güncellemesi için ön kayıt yapabilirler. İş birliğiyle ilgili çok daha fazla detay ise Temmuz ayında PUBG Mobile’ın yeni sürümüyle birlikte ortaya çıkacak.

Pubg Mobile Tesla

Pubg Mobile Tesla ile Güçleniyor!

2003 yılında kurulan ve sıra dışı araba tasarımlarıyla tanınan otomotiv markası TESLA, elektrikli araçları popüler hale getirdi. Firmanın modelleri arasında üst kalite sedan Tesla Model S, bugüne kadar üretilmiş en yüksek performanslı SUV olan Model X, düşük fiyatlı ve yüksek hacimli Model 3 ile yedi kişi taşıyabilen orta boylu SUV Model Y bulunuyor. TESLA’nın son teknoloji kültürü, sesle oynanan Yüz Ritim oyun modu ya da oyunculara özel güçler sunan Runik Güç modu gibi sürekli yeni ve yenilikçi oynanış deneyimleri sunan PUBG Mobile Tesla için iş birliği anlamında mükemmel bir seçim olmasını sağladı.

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments