1. Anasayfa
  2. PUBG

PUBG,16 Ağustos’a Kadar Ücretsiz Oynanabilir

PUBG,16 Ağustos’a Kadar Ücretsiz Oynanabilir
0

Steam’deki oyuncular Battlegrounds’ta hayatta kalmak için neler yapmaları gerektiğini gelecek hafta boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilirler

KRAFTON, Inc. bugün, oyuncuların  PUBG: BATTLEGROUNDS‘u PC’de tamamen ücretsiz deneyimleyebilecekleri bir Ücretsiz Oyun Haftası düzenleyerek yaz sonunu kutladığını duyurdu. Ücretsiz Oyun Haftası, Steam’de 16 Ağustos’a kadar devam ediyor.

Oyuna yeni katılan oyuncuların oyuna tam erişimi olacak ve oyunu aşağıdaki içeriklerle ve son güncellemelerle beraber oynayabilecekler:

  • Tüm Öne Çıkan Haritalar – Ücretsiz Oyun Haftası boyunca, yakın zamanda piyasaya sürülen 8×8 Güney Kore haritası Taego da dahil olmak üzere tüm haritalar oyuncuların deneyimlemesi için açık olacak. Mevcut “Normal Harita” rotasyonundaki diğer haritalar arasında Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi ve Karakin yer alıyor.
  • Zombilere Karşı Hayatta Kalma – PUBG LABS aracılığıyla oyuncular bir araya gelebilirler ve çeşitli zombi dalgalarının 10 aşamasını aşmaya çalışabilirler. Hayatta Kalma Jetonları kazanın ve hayatta kalma şansınızı artırmak için daha güçlü ekipman satın alın.
  • BLACKPINK x PUBG: BATTLEGROUNDS – İş birliğinin anısına, PUBG: BATTLEGROUNDS‘daki haritalara çeşitli BLACKPINK temalı öğeler uygulanacaktır. Bina çıkartmaları, uçak afişleri, sandıklar ve seviye 3 kaskları tedarik etmek için tematik değişiklikleri içeren unsurlar yer almaktadır. Oyun içi BLACKPINK temalı öğeler de satın alınabilir.
  • Survivor Pass: Taego – Oyuncular bu oyun içi pass’i satın alabilirler ve özel karakter ve silah görünümleri de dahil olmak üzere çeşitli oyun içi öğeler kazanmak için seviye atlayabilirler.
  • Global Hesap Etkinliği – Özel “Traditional Glasses-Round” oyun içi öğesini kazanmak için Ücretsiz Oyun Haftası boyunca bir Global Hesap oluşturduğunuzdan ve bu hesabı Steam’e bağladığınızdan emin olun. Ücretsiz Oyun Haftası sırasında Global Hesap oluşturmak, Ücretsiz Oyun Haftası sona erdikten sonra tüm istatistikleri, kazanılan oyun içi öğeleri ve Survivor Pass ilerlemesini korumanıza olanak tanır.

PUBG: BATTLEGROUNDS hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.pubg.com adresini ziyaret edin

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments