Bizi Takip Et!

Bülten

Red Bull Flick en iyileri bulmak için geri dönüyor!

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick, kıyasıya bir rekabetesahne olmak için geri dönüyor.

Red Bull Flick 2

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvası Red Bull Flick, kıyasıya bir rekabete sahne olmak için geri dönüyor. 6 çevrim içi, 2 şehir elemesi olmak üzere toplam8 elemeden başarıyla ayrılacak 32 takım, Red Bull Flick’te şampiyon olmak için play-off turunda mücadele edecek. 14 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek çevrim dışı finalde Türkiye şampiyonu olan takım, Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanacak. Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.

Red Bull Flick

Türkiye’nin en büyük ve en rekabetçi CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick, 2022 yılında da yeni şampiyonunu belirleyecek. Katılımcılarına özel bir deneyim yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick’te mücadele 9 Nisan’da yapılacak ilk çevrim içi elemeyle başlayacak. Elemelere katılan tüm oyuncular, Red Bull tarafından tasarlanan CS:GO haritalarında 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Turnuvada şampiyonluğa giden yol 8 eleme turundan geçecek. 6’sı çevrim içi, İstanbul ve Ankara’da yapılacak 2 de çevrimdışı şehir elemesinde başarılı olan takımlar isimlerini play-off turuna yazdıracak.

Red Bull Flick 3 scaled

Yılların eskitemediği oyun olan CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesine sahne olacak Red Bull Flick’te play-off turu 9 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek. Play-off turunu da başarıyla geçen takımlar, 14 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak büyük finalde Türkiye’nin en iyisi olmaya çalışacak. Finalde kupaya uzanan takım, Red Bull Flick Kopenhag Invitational’a katılma hakkı kazanacak Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına RedBull.com/Flick adresinden ulaşılabiliyor.

Yapıyoruz bu işi. İletişim: [email protected]

Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Bülten