Bizi Takip Et!

CS:GO

Starix, Koç Olarak Hard Legion’da

Eski NAVI oyuncusu son zamanlarda antrenörlük hatası skandalına karışan Rus takımının sorumluluğunu üstlenecek.

jmirhVxBXdVY owXV1

Hard Legion, Counter-Strike takımının yeni baş antrenörü olarak Sergey “⁠ starix ⁠” Ischuk’u kadrosuna kattığını duyurdu. 32 yaşındaki oyuncu, geçen hafta ESL / DreamHack ve Esports Bütünlük Komisyonu (ESIC) tarafından rekabetçi bir ortamda seyirci hatalarını kötüye kullanmaktan iki yıllık yasaklanan Aleksandr “⁠zoneR⁠” Bogatiryev‘den devralacak.

TSM

Çoğunlukla Natus Vincere’de 2010-2015 yılları arasında beş yıllık görev süresiyle tanınan starix, Temmuz ayında 1WIN ile olan sözleşmesi sona erdiğinde “yeni başlangıçlar” arayacağını açıklamıştı. Rus takımında sadece beş ay geçirdi, eski NAVI takım arkadaşı Anton “⁠tonyblack⁠” Kolesnikov ile yeniden bir araya geldi ve bir dizi karışık sonucun ardından yazın başlarında yedek kulübesine alındı.

Bu, 2015 ve 2017 arasında NAVI’ye rehberlik ettikten sonra starix’in ikinci koçluk görevi olacak. CIS devlerinden ayrıldıktan sonra oyuncu rolüne geri döndü ve Ocak 2020’de 1WIN‘e katılmadan önce Spirit, k1ck ve Runtime gibi takımları temsil etmeye devam etti.

Ukraynalı koçun takımı CIS bölgesindeki IEM New York’ta yapılacak son Bölgesel Büyük Sıralaması (RMR) turnuvasına hazırlamak için bir ayı var. Hard Legion şu anda ESL One: Rio Major için eleme turlarında. Hard Legion, ESL tarafından Road to Rio CIS turnuvasından geriye dönük olarak diskalifiye edildi, ancak RMR puanlarıyla ilgili son karar, bu konuda sessiz kalan Valve’a ait.

 Semyon “⁠kinqie⁠” Lisitsyn
 Svyatoslav “⁠svyat⁠” Dovbakh
 Vladislav “⁠Krad⁠” Kravchenko
 Igor “⁠Forester⁠” Bezotecheskiy
 Dmitry “⁠rAge⁠” Bolotov

 Sergey “⁠starix⁠” Ischuk (koç)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla CS:GO