1. Anasayfa
  2. VALORANT

Valorant’a Sor #12 Yayınlandı

Valorant’a Sor #12 Yayınlandı
0

Valorant yetkililerinin zaman zaman oyunculardan gelen soruları yanıtladığı etkinlikte bugün Valorant’a Sor #12 yayınlandı ve yeni sorulara cevap verdiler.

SORU

Valorant’a Sor #12 – Arkadaşlarımın ve kendimin oyuna ne kadar saat harcadığını görebilmeyi çok istiyorum. Bu özelliği eklemek mümkün mü?

CEVAP

Oyuncuların üst kademelere tırmanma kabiliyetlerini ya da ne kadar uzun süredir VALORANT oynadıklarını göstererek oyuna yaptıkları yatırımları bir şekilde sergileyebilmelerini istiyoruz tabii. Bunu mümkün kılmanın en havalı yolunu hâlâ arıyoruz. İleride oyuna ne kadar emek verdiğinizi göstermenizin farklı yolları olacak, merak etmeyin.

SORU

Valorant’a Sor #12 – Yüzlerce lira değerindeki kaplamalarımı ve yüzlerce saat harcadığım ilerlememi kaybetmeden hesabımı başka bir bölgeye taşımam mümkün olacak mı?

CEVAP

Bunun önemli olduğunun kesinlikle farkındayız. VALORANT için hazırladığımız öncelik listesinde daha kritik öneme sahip birkaç maddenin hemen arkasında bu var. Daha erken getirmeyi istesek de bu seçeneği ancak 2021’in ortasına doğru oyuna ekleyebileceğiz gibi görünüyor.

SORU

Valorant’a Sor #12 – Turnuvalar için belirli yamalar hazırlayıp onları özel sunucularda devreye sokmayı düşündünüz mü?

CEVAP

Turnuva Diyarı (esasen özel bir sunucu) bizim sürekli olarak aklımızda olan ve yakında hayata geçireceğimiz bir fikir. First Strike turnuvası için yalnızca ana etkinlik sırasında farklı bir yama serisi kullanmayı düşünmüştük (geçici bir Turnuva Diyarı gibi düşünebilirsiniz). Fakat en sonunda bu yamayı daha erken hayata geçirerek turnuvaların başladıkları yamayla devam etmesine ortam sağladık. Bu sayede espor müsabakalarını oyunun güncel yamasından farklı bir yamada oynatma imkânımız oldu. Bu yöntemi 3-6 Aralık tarihlerinde düzenlenecek First Strike turnuvası için küresel olarak uygulayacağız.

Gelecekte tam anlamıyla hazır bir Turnuva Diyarımız olacak ve böylece orada oynanan esporlar üzerinde çok daha fazla kontrol elde edeceğiz. Rekabetçi oyun açısından en iyi ortamı sağlamak için belirli turnuvalara özel yamalara yönelik farklı kurallar belirleyeceğiz. Rekabet bütünlüğü önceliğimiz. Bu uğurda hem geliştiriciler hem de oyuncuların işbirliği için planlarımızı bir bir hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.

Bir şeyler yazıyorum.

Yazarın Profili
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments