Bildiğiniz üzere CSGO’ da oldukça başarılı olan ve temsilcimiz XANTARES ‘ in oynadığı BIG takımı Valorant kadrosu oluşturmaya başladı. Takıma daha önce zaten iki isim getirilmişti. Bunlar AlexRr ve Gobb ‘ di üçüncü isim ise Türk ama aynı zamanda Almanyalı olan Aslan oldu. Geçtiğimiz günlerde Valorant pro division ‘ da cNed ile aynı takıma denk gelmişlerdi.
” Aslan geldi. Valorant takımımızın yeni oyuncusu Aslan ‘ a güzel bir hoşgeldin deyin. “
Son zamanlarda CSGO ‘ da aldığı başarılarla oldukça gündemde olan bir takımdı BIG. Temsilcimiz XANTARES bildiğiniz üzere BIG takımının başarılarında katkısı bir hayli fazla. XANTARES tabikide Aslanı güzel bir şekilde bir tweet ile karşıladı.
![image 7](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/07/image-7.png)
Valorant takımını yavaş yavaş toplamaya başlayan BIG takımın kaptanı gob b olacağını takımın keskin nişancısının ise AlexRr olduğunu zaten söylemişti. Takımda şuan iki oyuncu kaldı açıklanmayan veya hala aranan. Önümüzdeki günlerde yeni iki oyuncunun açıklanmasını merakla bekliyorum bakalım CSGO ‘ da elde ettiği başarıları Valorant ‘ta devam ettirebilecek mi ?