BLAST Premier organizasyonun düzenlediği ve 10 takımın mücadele edeceği BLAST Premier Spring 2020 Europe Showdown turnuvası bugün 16.30’da Vitality – ENCE karşılaşmasıyla beraber başlıyor.
![Opera Anlık Görüntü 2020 06 01 211145 www.hltv .org](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/Opera-Anlık-Görüntü_2020-06-01_211145_www.hltv_.org_.png)
1-15 Haziran tarihleri arasında sürecek olan bu turnuvanın ilk 3’e kalan takımı BLAST Premier Spring 2020 Europe Finals turnuvasında oynamaya hak kazanacak.
Turnuvada mücadele edecek 10 takım şu şekilde ;
![takımlar](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/takımlar.png)
BLAST Premier Europe Ödül Havuzu;
![ödül](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/ödül.png)