Bizi Takip Et!

CS:GO

C9.Colossus Kadrosu Tamamlandı

Avrupa’da mücadele edecek Cloud9 kadrosu tamamlandı.

cloud9 kadrosu tamamlandi

Kuzey Amerika merkezli köklü takımlardan Cloud9, 6 Eylül günü CS:GO arenasında yeni bir yapılanmaya gideceğini duyurmuştu. C9.Colossus adı ile Avrupa’da mücadele edecek olan Cloud9, CS:GO ekibinin genel müdürü olarak Henry “HenryG” Greer’i getirdi. O günden sonra kadrodaki isimleri açıklamaya başlayan Henry ilk ismi Aleksandar “kassad⁠” Trifunović’i takımın koçu olarak duyurdu.

10 Eylül günü Vitality kadrosunda yedeğe çekilen İngiliz oyuncu Alex “ALEX” McMeekin’in takımın kaptanı olarak oynayacağı duyuruldu. 3 Yıllık sözleşme imzalayan ALEX, toplam 1.650.000 $ kazanacak.

19 Eylül günü Gamer Legion takımında oynayan İngiliz oyuncu William “Mezii” Merriman’ın kadronun 2. oyuncu olacağı duyuruldu. 3 yıllık sözleşme imzalayan Mezii, toplam 426.000 $ kazanacak.

19 Eylül günü Mousesports takımında yedeğe çekilen temsilcimiz Özgür “woxic” Eker’in kadrodaki 3. isim olduğu duyuruldu. 3 yıllık sözleşme sözleşme imzalayan woxic, toplam 1.365.000 $ kazanacak.

7 Ekim günü Cloud9 Kuzey Amerika takımında mücadele etmiş Amerikalı oyuncu Ricky “floppy” Kemery’inin 4. isim olacağı duyuruldu. 3 yıllık sözleşme imzalayan floppy, toplam 432.000 $ kazanacak.

15 Ekim günü Astralis takımında forma giymiş olan Danimarkalı Patrick “es3tag” Hansen’in 5. oyuncu olacağı duyuruldu.

Böylelikle Avrupada mücadele edecek C9.Colossus kadrosu şu şekilde ;

United Kingdom

Alex “ALEX” McMeekin

United Kingdom

William “mezii” Merriman

Turkey

Özgür “woxic” Eker

United States

Ricky “floppy” Kemery

Denmark

Patrick “es3tag” Hansen

Serbia

Aleksandar “kassad” Trifunović (KOÇ)

Bir şeyler yazıyorum.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS:GO