1. Anasayfa
  2. Espor

Gamer Arena’da Aralık Ayı Turnuvaları Başlıyor

Gamer Arena’da Aralık Ayı Turnuvaları Başlıyor
0

155.000’den fazla kullanıcısına 16 farklı oyunda hizmet vererek hem eğlenmesini hem de kazanmasını sağlayan Gamer Arena, aralık ayı turnuva takvimini açıkladı. Kullanıcıların istedikleri oyunlarda birbirleriyle 1v1 maç yaparak hem eğlendiği hem de kazandığı düello platformunda aralık ayı içinde FIFA 21, Valorant ve Zula olmak üzere 3 farklı büyük turnuva gerçekleşecek. İşte turnuvalar ile ilgili tüm detaylar,

Önce FIFA 21 heyecanı!

16 Aralık Çarşamba günü başlayacak FIFA 21 turnuvası 3 gün sürecek ve 18 Aralık Cuma günü final yapacak. 128 katılımcının şampiyonluk için mücadele edeceği turnuvada büyük ödül ise tam 15.000 GA Coin (1.500 TL) olacak.

Heyecan Valorant ile devam ediyor!

FIFA 21 turnuvasının hemen ardından ise 22 Aralık Salı günü Valorant turnuvası başlayacak ve büyük turnuva 24 Aralık Perşembe günü son bulacak. 64 takım (320 oyuncu) şampiyonluk için kıyasıya bir rekabet içinde olacak. Dev turnuvanın ödül havuzu ise tam 20.000 GA (2.000 TL) Coin olarak açıklandı. Aynı zamanda turnuvanın final maçları Gamer Arena twitch kanalından canlı yayınlanacak.

2020 Yılının Kapanısı Zula’da!

Yılın son günleri yaklaşırken başlayacak Zula turnuvası 27 Aralık Pazar günü başlayacak ve 29 Aralık Salı günü son bulacak. Herkesin tek başına katılacağı turnuvada 128 oyuncu yılın son büyük turnuvasında şampiyonluk için mücadele edecek. Turnuvanın ödül havuzu ise toplamda 15.000 GA Coin (1.500 TL). Aynı zamanda turnuvanın final maçları Gamer Arena twitch kanalından canlı yayınlanacak.

Sizde bu turnuvalara katılmak veya düellolara katılarak hem eğlenmek hem de kazanmak isterseniz Gamer Arena’nın web sitesini ziyaret edebilir ve siteye kayıt olarak 50 GA Coin ödülün sahibi olabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

Profesyonel ruhlu amatör muhabir. [email protected]

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments