Bizi Takip Et!

CS:GO

Gen.G Yarı Finalde

Gen.G BLAST Premier Spring 2020 Americas Showdown turnuvasında adını yarı finale yazdıran takım oldu.

gen.g triumph

BLAST Premier Spring 2020 Americas Showdown turnuvasında oynanan ilk çeyrek final maçı Gen.GTriumph takımları arasında gerçekleşti. Best Of 3 formatında oynanan maçta Gen.G galip gelen taraf oldu ve adını yarı finale yazdırmayı başardı.

Kadrolar şu şekilde ;

gen.g triumph kadrolar

İlk haritanın Mirage olduğu maçta, Gen.G takımı skoru 5-0 yaparak haritaya güzel bir başlangıç yaptı. İlk yarının sonlarına doğru kendine gelen Triumph farkı kapatırken Gen.G takımı skor avantajını koruyarak 8-7 önde kapattı. İkini yarı karşılıklı raunt verilen bir yarı olsa da Gen.G takımı ilk haritayı 16-14 kazanan taraf oldu.

İlk haritanın oyuncu istatistikleri şu şekilde ;

gen.g mirage

İkinci haritanın Nuke olduğu maçta, ilk yarı Triumph takımı üst üste sekiz raunt alırken Gen.G farkı fazla açmadı ve 8-7 geride kapattı. İkinci yarı, iki takımında üst üste kazandığı rauntların olduğu bir yarı oldu ve 15-15 berabere bitti. Uzatmalarda ise Triumph takımı maçı 19-17 kazanarak durumu 1-1‘e getirdi.

İkinci haritanın oyuncu istatistikleri şu şekilde ;

gen.g nuke

Üçüncü haritanın İnferno olduğu maçta, çekişmeli bir ilk yarı gerçekleşti ve Triumph takımı 9-6 önde kapattı. İkinci yarı kendine gelen Gen.G üst üste kazandığı rauntlarla beraber maçı 16-14 kazandı. Böylelikle serilerde 2-1 kazanan Gen.G yarı finale yükselen takım oldu.

Üçüncü haritanın oyuncu istatistikleri şu şekilde ;

gen.g inferno

HLTV üzerinden yapılan oylama ile seçilen maçın oyuncusu ;

grim mvp

Bir şeyler yazıyorum.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS:GO