Twitch Rivals‘ın düzenlediği 200.000$ ödül havuzu bulunan Valorant turnuvasında Team Wtcn takımı grup aşamalarındaki her takımı yenerek çeyrek finale çıkmaya hak kazandı.
4 Türk takımının katıldığı turnuvada, temsilcilerimiz farklı gruplarda mücadele etti. Maalesef gruplardan sadece Team Wtcn çıkan takım oldu.
Temsilcilerimizin gruplardaki puan durumu şu şekilde ;
![team mithrain](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/team-mithrain.png)
![team alptv](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/team-alptv.png)
![team unlost](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/team-unlost.png)
![team wtcn](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/team-wtcn.png)
Çeyrek Final eşleşmeleri ise şu şekilde ;
![team wtcn çeyrek](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/team-wtcn-çeyrek.png)
Yarın(6 Haziran) saat 17.00’da turnuva çeyrek final maçları ile kaldığı yerden devam edecek. Team Lothar ile mücadele edecek olan temsilcimiz Team Wtcn takımına şimdiden başarılar dileriz.