BLAST Premier Spring 2020 Americas Showdown turnuvasının dördüncü gününün üçüncü maçı Evil Geniuses – Triumph takımları arasında gerçekleşti. Şuanlık grup aşamalarında mücadele eden takımların Best Of 1 formatında oynadıkları bu maç beraberlik ile sonuçlandı.
Kadrolar şu şekilde ;
![evil geniuses triumph kadrolar](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/evil-geniuses-triumph-kadrolar.png)
Dust2 haritasında oynanan maçta, karşılıklı alınan ve verilen rauntlarla beraber ilk yarıyı 8-7 Triumph takımı önde kapattı. İkinci yarıya da bu şekilde devam eden Triump, durumu 15-12’ye getirdi. Son üç raundu hata yapmadan oynayan Evil Geniuses, maçı 15-15‘e getirerek bir puan aldı ve gruptan birinci olarak çıkmayı başardı.
Maçtaki oyuncuların istatistikleri ise şu şekilde ;
![evil geniuses triumph istatistik](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/evil-geniuses-triumph-istatistik.png)
HLTV üzerinden yapılan oylama ile seçilen maçın oyuncusu ;
![cerq mvp](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/cerq-mvp.png)
Oynanan bu son maçla beraber B grubu puan tablosu ;
![blast premier na](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/blast-premier-na.png)