1. Anasayfa
  2. Espor

Intel Monster Reloaded CS:GO Turnuvasında Final Yaklaşıyor!

Intel Monster Reloaded CS:GO Turnuvasında Final Yaklaşıyor!
0

Intel Monster Reloaded 2022 CS:GO turnuvası, uzun bir eleme sürecinin ardından sona yaklaşıyor. Final maçı, 19 Kasım Cumartesi günü Grand Pera Emek Sahnesinde oynanacak ve aynı zamanda twitch.tv/monsternotebook üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Ekran başında yerinizi alın ve siz de Büyük Final heyecanına ortak olun!

Intel Monster Reloaded

Oyunculara yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları sunan Monster Notebook, Intel partnerliği ile bu yıl üçüncüsünü düzenlediği espor turnuvasında oyun tutkunlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Türkiye’de CS:GO, FORTNITE ve PUBG oyunlarıyla yarışan oyuncular; Almanya ve Körfez Arap Ülkeleri’nde ise CS: GO oyunuyla turnuvaya katılım gösterecek. Haziranda başlayan turnuva Kasım ayında Türkiye’de gerçekleşecek olan CS: GO finali ile sona eriyor!

Oyun dünyasının yakından tanıdığı ünlü yayıncıların ve influencerların konuk olduğu Intel Monsters Reloaded 2022 CS:GO turnuvasında ödül havuzu 55 bin TL.

Intel Monster Reloaded 2022 CS:GO Turnuvası

Etkinlik kapsamında toplamda 4 eleme turnuvası yapıldı, ve her turnuvada 64 takım tek eleme formatında kıyasıya mücadele etti. Regional Finals’a giden yolda 14, 15, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde gerçekleşen açık elemeler sonucu her elemeden derece elde eden 2 takım 19 Kasım’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde offline arenada mücadele edecek.

İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments