Çamlıca Espor, Zula Süper Ligi 6.sezon 2.haftasında aldıkları galibiyetler ile liderlik koltuğuna yerleştiler. 2 haftalık zorlu maçların oynandığı ve takımların toplamda 4 maç yaptıkları süreçte 3 galibiyet ve 1 beraberlik alan Çamlıca Espor, Zula Espor Liginde liderliğin haklı gururunu yaşıyorlar.
6.Sezon 2.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu
![1CFA869E AEE3 4D1D 8CD0 1A3D9A403751](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/1CFA869E-AEE3-4D1D-8CD0-1A3D9A403751.jpeg)
10 Puanlı Çamlıca Espor
![A4095EB8 1D11 4A78 8D64 1FCA08142E33](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/A4095EB8-1D11-4A78-8D64-1FCA08142E33.jpeg)
Sezonun en başarılı takımı olarak göze çarpan Çamlıca Espor özellike ikinci maçında 6-3 geriden gelip maçı alarak rakibini iki haritada mağlup etti ve 10 puan ile liderliğini devam ettirdi. Dün Beşiktaş’ı 2-0 yenerek ilk galibiyetini alan Games of Future, Çamlıca Espor karşısında tutunamadılar ve 5 puanla bu haftayı 5. sırada bitirdiler.
Zorlu Maçta Puanlar Eşit Dağıldı
![B9F8596F ABF6 451F A732 816D2BC2260A](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/B9F8596F-ABF6-451F-A732-816D2BC2260A.jpeg)
7 puanla Zula Süper Liginde Çamlıca Espor un averajla arkasında yer alan takımı olan Fastpay Wildcats, başarılı oldukları haritada maçı çeviremediler ve güçlü rakibi Galatasaray ile puanları paylaştılar. Şampiyonluk parolası ile çıktıkları yolda avantajlı durumda iken 2 puan bıraktılar. Geçen hafta Çamlıca Espor karşısında beklenmedik bir skorla ayrılan Galatasaray, zorlu rakibi karşısında Gaziantep haritasında ki galibiyeti ile 1 puanı aldı ve 5 puanla 6. olarak haftayı kapattı.
Kazanamayan Sangal Esports
![54472CE1 3F46 4529 8EDE DD592D0B3388](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/54472CE1-3F46-4529-8EDE-DD592D0B3388.jpeg)
Zorlu maçlar sonunda 3 puanı alan taraf Mod Z oluyor ve Süper Ligde ilk galibiyetini alarak 4 puanla 7. sıraya yükseldiler. 4 maçlık serinin sonunda henüz puan alamayan Sangal Esports takımı karşılaşmalarda rakiplerini çok zorlasalarda bir türlü sonuca ulaşamıyorlar. 2.haftanın sonunda sonuncu sıradaki yerlerini maalesef değiştiremediler.
Bursa Espor Sonunu Getiremedi
![B1465D0B 7968 482A B878 3B4787F283B3](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/B1465D0B-7968-482A-B878-3B4787F283B3.jpeg)
Galibiyet ile tanışamayan bir diğer takım olan Bursa Espor, ilk maçı alıp avantajlı duruma geçsede ikinci maçta rakibine boyun eğerek 1 puan ile karşılaşmadan ayrılarak 2 puanla haftayı 9. olarak tamamladı. 7 puan ile zirvenim ortağı olan İstanbul Esport, bu maçta aldığı 1 puan ile takipçilerini üzdü ve toplamda 8 puan ile 3. olarak haftayı tamamladı.
Beşiktaş Kayıplarda
![D3F91BE3 2D9A 4B91 9C17 E34A1D810EAB](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/08/D3F91BE3-2D9A-4B91-9C17-E34A1D810EAB.jpeg)
Safranbolu haritasına hızlı başlayan ABB Aski Espor, maalesef takım uyumunu kaybettiler. Gaziantep haritasında aynı hatayı yapmayarak galibiyete hasret Beşiktaş ile puanları paylaştılar. 2.hafta sonunda 7 puan ile 4. sırada haftayı kapattı. 4. maçında ilk galibiyetini almak için maçlara başlayan Beşiktaş, geriden gelip aldığı ilk maça rağmen ikinci maçta aynı başarıyı gösteremedi. Böylece beraberliğe razı oldular. Zula Süper Liginde 3 puan ile 8. sırada haftayı kapattı.