B site Inc. organizasyonunun düzenlediği Flashpoint Season 2 turnuvasında yeni kadro ile ilk maçlarını yapan woxic’li Cloud9, Virtus.pro takımı karşısında mağlup oldu. Grup açılış maçı olan Cloud9 vs Virtus.pro maçı Best Of 3 formatında oynandı ve 2-0 galip gelen taraf Virtus.pro oldu. Temsilcimiz Özgür “woxic” Eker maçı 1.08 rating ile oynadı.
Cloud9 böylelikle kaybedenler tarafında OG vs Gen.G maçı kaybedeni ile pazar günü 19:00’da tamam veya devam maçı oynayacak.
Virtus.pro, ilk harita Inferno’da 16-5 kazanan taraf oldu.
![cloud9 vs virtus.pro ilk harita inferno](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/11/cloud9-vs-virtus.pro-ilk-harita-inferno.png)
Virtus.pro, ikinci harita Overpass’i de 16-14 kazanarak maçın galibi oldu.
![cloud9 vs virtus.pro ikinci harita overpass](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/11/cloud9-vs-virtus.pro-ikinci-harita-overpass.png)
HLTV üzerinden yapılan oylama ile maçın oyuncusu Yekindar oldu.
![yekindar mvp](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/11/yekindar-mvp.png)