Bizi Takip Et!

CS:GO

Astralis ENCE’i de Yendi

ESL ONE : Road to Rio Avrupa elemelerinde Astralis ve ENCE takımı karşı karşıya geldi. 2-1 Astralis yendi.

ESL ONE : Road to Rio Avrupa elemelerinde Astralis ve ENCE karşı karşıya geldi.Sıra harita seçimine geldiğinde ENCE Train haritasını seçtiler. Astralis ise başarılı olduğu Nuke haritasını seçti. İlk yarı 10-5 Astralis önde kapattı. İkinci yarıda ipleri eline alan ENCE oyunu 15-15 skoruna getirdiler ve uzatmalara oynadılar. Uzatmalarda şansları yaver gitmeyen ENCE takımı Astralis’e 19-17 kendi seçtikleri haritada yenildiler.

Astralis – ENCE Train Maçı İstatislikleri

Train

2.harita Astralis‘in seçtiği Nuke maçında ise pistol raundunu ENCE takımı alarak başladı. İlk yarı 9-6 ENCE üstünlüğü ile kapandı.Kıran kırana geçen bu maç boyunca ENCE ipleri elden bırakmayarak maçı 16-12 Astralis‘in kendi seçtiği haritada yendi.

Astralis – ENCE Nuke Maçı İstatislikleri

Nuke

BO3 havuzunda maç durumunun 1-1 olmasından dolayı 3.maç oynamak zorundalar. 3.maçın haritası ise İnferno oluyor.

İnferno haritasında Astralis’in başarıları ve taktikleri daima konuşulur.Maçın ilk raundunu T başlayan ENCE takımı alıyor. İlk yarıda Astralis kendine geliyor ve ilk yarı skoru 11-4 Astralis lehine oluyor.İkinci yarıda her iki takımda zorlansada maçı 16-11 skor ile Astralis kazanıyor. ESL ONE : Road to Rio Avrupa elemelerindeki son maçlarını da 2-1 kazanıyor.

Astralis – ENCE İnferno Maçı İstatistikleri

İnferno

HLTV Üzerinden Oylarla Maçın Oyuncusu

ESL ONE:Road to Rio- Europe Grubu Astralis Maçları

Astralis takımı tamda kendilerinden beklenildiği gibi eleme grubunda birinci oldular. Eleme boyunca oynan 7 maçın 6 maçını kazanmış durumdalar. Beraberliği paylaştıkları NiP takımı da 7 maçta 6 başarı sağlamış durumda.

Playoffs

Grup B’nin ikinci takımı kim olursa Astralis‘in maç takvimi belli olacaktır.Biz sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Maçın tamamını izlemek isterseniz;

1 Yorum
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Astralisemre
Astralisemre
9 ay önce

yürü be astralis

Daha Fazla CS:GO