1. Anasayfa
 2. Turnuva

Bigo Live Gaming TR, 2. Free Fire Turnuvası

Bigo Live Gaming TR, 2. Free Fire Turnuvası
0

3000$ ödül havuzuna sahip Free Fire turnuvasında takımlar kıyasıya mücadele edecek ve büyük ödül havuzundan pay almaya çalışacaklar.

Elemeler 27 Kasım, Yarı Finaller 28 Kasım’da oynanacak!

108 takım slotunun bulunduğu turnuvada takımlar ilk olarak elemelerde rakiplerinden sıyrılmaya çalışacaklar. Elemeleri geçen takımlar 28 Kasım’da yarı finallerde yer almaya hak kazanacak ve büyük final için en iyi oyunlarını ortaya koyacaklar.

Büyük Final Bigo Live’da canlı yayınlanacak!

Elemelerden geçen en başarılı 12 takımın yer alacağı büyük final, 28 Kasım’da BorisPeace’in sunumuyla Bigo Live’da canlı yayında gerçekleşecek.

Bigo Live Gaming TR 3000$’lık Büyük Ödül Havuzu!

Bigo Live’da aileye sahip takımların ekstra ödül havuzundan yararlanacağı turnuvada ödül dağılımı ise şu şekilde:

 1. Takım: 600$
 2. Takım: 450$
 3. Takım: 350$
 4. Takım: 250$
 5. Takım: 200$
 6. Takım: 150$
 7. Takım: 100$
 8. Takım: 100$

Aile Ödülleri

 1. Takım: 400$
 2. Takım: 250$
 3. Takım: 150$

Turnuva için kayıtlar 26 Kasım, saat 18.00’de kapanıyor!

Turnuvaya kayıt olmak için bu bağlantı üzerinden kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

Bigo Live Gaming TR’nin gelecek turnuvalarından haberdar olmak için discord sunucusuna buraya tıklayarak katılmayı unutmayın!

Bigo Live dünyası seni bekliyor!

Bigo Live’da turnuva heyecanları önümüzdeki günlerde de devam edecek! Her ay düzenli şekilde yapılacak farklı oyun turnuvalarında, aile bonus ödüllerini kazanmak için Bigo Live’da bir aileye sahip olmak gerekiyor.

Bigo Live’da yayıncılar, kendi takipçileriyle oluşturdukları ailelerin liderleri olarak konumlanıyorlar. Aileler içerisinde oluşturulan farklı takımlar, turnuvalarda kazandıkları skorlar ile kendi ailelerinin “Aile Sıralamaları” listesinde dereceye girmesine imkan sağlıyor. Dereceye giren aileler, bonus aile ödülünü almaya hak kazanıyor!

Sen de oyun dünyasında çevrem geniş, sevenim çok diyorsan Bigo Live’da oyun yayıncısı olup takipçilerinle aileni kurabilirsin.

Ailen ve beraber oluşturacağınız takımlarla beraber Bigo Live Gaming dünyasının önemli bir parçası olma fırsatını kaçırma!

Free Fire turnuvasını ve canlı turnuva finali sunumunu, önümüzdeki günlerde yapılacak birbirinden farklı oyun turnuvalarını, etkinlikleri kaçırmamak için Bigo Live Gaming dünyasına sen de katıl ve Bigo Live’ı indir!

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments