1. Anasayfa
  2. Bülten

Black Desert, Türkiye&MENA’da Sabah Işığı Diyarı’nın Vahşi Bosslarını İçeren Karanlık Versiyonun Fragmanını Yayınladı!

Black Desert, Türkiye&MENA’da Sabah Işığı Diyarı’nın Vahşi Bosslarını İçeren Karanlık Versiyonun Fragmanını Yayınladı!
0

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA için gelecek genişletmenin karanlık versiyon fragmanını yayınladı. Genişletmenin etkileyici oyun içi görüntülerini sergileyen geçen haftaki fragmanın ardından yayınlanan bu karanlık versiyon, maceracıların yenmesi gereken ölümcül bosslara odaklanıyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan fragmana kıyasla bu karanlık fragman, kasvetli bir atmosferde gergin bir müzikle başlıyor. Yeni bölgenin hikayesinin ardında yatan muammayı önceden haber verircesine “Karanlıkta Gizlenen Sırlar” sözcükleri ortaya çıktığında, gerilim doruk noktasına ulaşıyor.

Fragmanın kasvetli havasına uygun olarak, maceracıların gizemli hikayeyi çözmek için Sabah Işığı Diyarı’nda mücadele etmeleri gereken acımasız bosslar da ortaya çıkıyor. Fragman, geleneksel Kore folkloru, mitleri ve masallarındaki ünlü kötü karakterlerden esinlenerek modellenen zorlu bosslara göz atma imkanı veriyor.

black desert

“Sabah Işığı Diyarı” Haziran Ayında Black Desert Türkiye&MENA’da!

Haziran ayında çıkacak olan “Sabah Işığı Diyarı”, Kore’nin son hanedanlığı Joseon’dan ilham alınarak yaratılan yeni bir efsanevi bölgedir. Öncelikle Kore’de piyasaya sürülen bu genişletme, Koreli maceracılara tanıdık bir ortam ve dönemin nostaljik anılarını sunarak büyük ilgi gördü.

Sabah Işığı Diyarı’nın karanlık versiyon Fragmanı’nı buradan izleyebilirsiniz; güncelleme ile ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel ruhlu amatör muhabir. [email protected]

Yazarın Profili
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments