B site Inc. organizasyonunun düzenlediği Flashpoint Season 2 turnuvasında yeni kadro ile mücadele eden Cloud9, oynadığı iki Best Of 3 formatındaki maçları kaybederek turnuvayı sonuncu tamamladı.
Cloud9 ilk maçında Virtus.pro ile karşılaştı ve maçı 2-0 kaybederek alt elemeden (Lower Bracket) turnuvaya devam etti. İkinci maçta OG ile karşılaşan temsilcimiz woxic’in takımı, bu karşılaşmayı da 2-0 kaybederek turnuvaya 11-12. olarak veda etmiş oldu.
OG, ilk harita Nuke’de 22-18 kazanan taraf oldu.
![cloud9 vs OG ilk harita istatistik](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/11/cloud9-vs-OG-ilk-harita-istatistik.png)
OG, ikinci harita Mirage’i de 16-10 kazanarak maçın galibi oldu.
![cloud9 vs OG ikinci harita istatistik](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/11/cloud9-vs-OG-ikinci-harita-istatistik.png)
HLTV üzerinden yapılan oylama ile maçın oyuncusu Aleksib oldu.
![mvp aleksib](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/11/mvp-aleksib.png)