BLAST Premier Spring 2020 Americas Showdown turnuvasının ikinci gününde ilk maç Cloud9 – Triumph arasında gerçekleşti. Şuanlık grup aşamalarında mücadele eden takımların Best Of 1 formatında oynadıkları bu maçta Triumph galip geldi.
Kadrolar şu şekilde ;
![Ekran Alıntısı012](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/Ekran-Alıntısı012.png)
Dust2 haritasında oynanan maçta, Cloud9 takımı oyuna güzel başladı ve kontrolü elinde tutarak ilk yarıyı 10-5 önde kapattı. İkinci yarı işler Cloud9 için iyi gitmedi ve sadece 3 raunt kazanabildi. Triumph takımı ise iyi bir performans sergileyip maçı 16-13 kazandı.
Maçtaki oyuncuların istatistikleri ise şu şekilde ;
![Ekran Alıntısı00](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/Ekran-Alıntısı00.png)
HLTV üzerinden yapılan oylama ile seçilen maçın oyuncusu ;
![Ekran Alıntısı001](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/Ekran-Alıntısı001.png)