Bizi Takip Et!

CS:GO

CS:GO Fps Drop Sorunu Çözümü

CS: GO’da ciddi performans sorunları yaşıyorsanız sizin için Fps drop sorununu çözmek adına deneyebileceğiniz bir çözümümüz var.

CS:GO

CS:GO hayatımıza girdiği günden beri piyasadaki en popüler espor oyunlarından birisi olma satütüsünü korumaktadır. Valve, oyunu düzenli olarak güncellemeye devam etse de oyuncular hala FPS drop yaşanmasına sebebiyet veren ciddi performans sorunları ile karşılaşmaktadırlar.

FPS değeriniz (saniyedeki kare sayısı) bir maç sırasında rastgele bir şekilde 200’den 30’a düşebilir. Özellikle, bir CS:GO rekabetçi karşılaşmasındayken bu hata ile karşılaştığınızda sorunu çözmek için araştırma yapma fırsatınız muhtemelen olmayacaktır. Bu nedenle kullanımınıza sunmak üzere basit bir komut ile karşınızdayız.

CS:GO Fps Drop Sorunu Çözümü

CS:GO’da, hangi tür bilgisayar donanımına sahip olursanız olun, Fps değerinizi rastgele bir şekilde çift haneli belki de tek haneli sayılara düşüren uzun süredir de devam eden bir hata bulunmaktadır. Başka bir deyişle, bu ciddi performans sorununa herkesin denk gelme şansı mevcut. Hatta oldukça yaygın bir sorun olan bu Fps hatasından; resmi profesyonel turnuvalar da dahil olmak üzere resmi rekabetçi ve Faceit karşılaşmalarındaki oyuncular da muzdarip.

Neyse ki, maçınız yarıda bırakmanızı veya oyununuz normale dönene kadar tavukları saymanızı gerektirmeyen kolay bir çözüm yöntemi mevcut.

Fps Drop

Geliştirici konsoluna “logaddress_add 1” komutunu yazarsanız bu can sıkıcı Fps hatası düzelecektir.

Önerilen içerik: CS:GO’da Fps ‘nizi Artıracak Harika Yeni Metodlar

CS:GO oynayan her oyuncu, bu tür komutların nereye yazılacağını ve nasıl kullanacağını bilmiyor. Bu nedenle oyununuzu güzelleştirecek olan bu güzel yöntemi uygulamak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Seçenekler” seçeneğine tıklayın ve “Oyun Ayarları” na gidin.
 • Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” i bulun ve “evet” şeklinde ayarlayın.
 • é” tuşuna (“Esc” tuşunuzun altındaki tuş) basın.
 • Önünüze çıkan konsola “logaddress_add 1” yazın ve “enter“a tıklayın.

Bu yöntem, CS:GO’da yaşadığınız sorunu yaklaşık beş saniye sonra düzeltecek ve oyun performansınızı normale döndürecektir.

Ne yazık ki, bu hatayı her yaşadığınızda, kalıcı olarak düzeltmenin bir yolu olmadığı için komutu tekrar kullanmanız gerekecek.

Umarız ki Valve bir gün CS:GO’daki performans sorunlarını tamamen düzeltecek bir güncelleme yayınlar. O zamana kadar, maçınızı yüksek Fps değeri ile oynamaya devam etmek için bu komutu kullanınız.

7 Yorum

7 Comments

 1. Benji

  17 Ekim 2022 at 21:26

  bazen oyun içinde mala bağlayaibliyor, o zaman bu kod ne yapıyorsa normale dönüyor.

 2. brkxs

  4 Mayıs 2022 at 15:16

  zort diyorum başka bişey demiyorum

 3. Zefn

  14 Ocak 2022 at 13:31

  Salak saçma küfür yazan embesillerin pc leri çöp olduğu için bu kodun çalışmaması normal. Kod gayet düzgün çalışıyor. Emeğine sağlık admin.

 4. sg mal

  8 Ocak 2022 at 01:04

  aptal oç

 5. mal enes

  27 Ağustos 2021 at 23:20

  salak

 6. enes

  31 Temmuz 2021 at 18:07

  yalan

 7. asdad

  29 Haziran 2021 at 22:40

  sadsd

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS:GO