BLAST Premier Spring Showdown bugün resmi olarak başladı. Avrupa’da karşı karşıya gelen takımlar ise Vitality – ENCE oldu. BO1 sisteminde oynanılan maçın kazananı olmadı. Playofflarda sadece 1 takımın eleneceğini hatırlatalım.
Kadrolar
![kadro](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/kadro.png)
Pistol raundu alarak haritaya başlayan Vitality ilk yarıyı 9-6 önde geride bırakmış olsa da çekişmeli bir maç izledik. İkinci yarıda ise 10-6 lık üstünlüğe sahip olsa da bunu uzun sürdüremedi ve ENCE skoru 15-15 yaptı. Tek haritalık maçta kazanan olmadı.
Avrupa Grupları;
![grup](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/grup.png)
Vitality – ENCE Dust2 Maçı İstatistikleri;
![dust vitality](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/dust-vitality.png)
HLTV Üzerinden Oylarla Maçın Oyuncusu
![mvp](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/mvp.png)
BLAST Premier Spring Showdown ‘da 3 haziran saat 16:30’da ENCE ile sAw takımları karşı karşıya gelecek. Her iki takımada başarılar dileriz.
Maçın güzel anlarını izlemek isterseniz ;