1. Anasayfa
  2. Diğer

PlayStation Plus Temmuz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Temmuz Oyunları Belli Oldu
0

Sony, PlayStation Plus abonelerinin önümüzdeki PlayStation 10. yılını kutlamak için önümüzdeki ay ücretsiz olarak üç adet PlayStation 4 oyunu kazanacağını duyurdu.

Temmuz Ayı PlayStation Plus Oyunları Şöyle;

  • NBA 2K20
  • Rise of the Tomb Raider: 20 Year Collection
  • Bonus Oyun: Erica

NBA 2K20

Basket atmayı seviyorsanız, NBA 2K20 bugüne kadar basketbolun en gerçekçi temsillerinden biridir. Yükseltilmiş bir hareket motoru ve tüm favori oyuncularınız için imza stilleri ile, basketbol hayranları için bu bir lütuftur.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Tomb Raider’da Lara,eski bir gizemi ortaya çıkarır, ancak Trinity adlı tehlikeli bir organizasyonla da yolları kesişir. Karlı tundralardan yıkıntı kalıntılarına kadar Lara’nın destansı macerası heyecan ve hızlı aksiyon ile doludur.

Erica

Uzun metrajlı bir sinema deneyimi olan Erica, Hollywood prodüksiyon değerlerini ilgi çekici ve dokunsal bir oynanışla birleştiriyor.

playstation plus temmuz 2020 oyunlari belli oldu surpriz bir gerilim oyunu var

Bu üç oyundan herhangi birini ücretsiz olarak deneyimlemek isteyen PlayStation Plus üyeleri, oyunlara 7 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında erişebilecekler.

Sony, tüm PS4 oyuncularına ücretsiz bir tema hediye edecek

10. yılı kutlamak için temmuz oyunda bonus olarak fazladan bir oyun daha sunduklarını belirtilen Sony, buna ek olarak tüm oyunculara ücretsiz PS4 teması vereceklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments