1. Anasayfa
  2. LoL

Red Bull Solo Q 2021’de Play-off’un İlk Düellocuları Belli Oldu

Red Bull Solo Q 2021’de Play-off’un İlk Düellocuları Belli Oldu
0

Türkiye’nin en iyi düellocularının mücadele verdiği ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2021 yılının en iyisini bulmak ve oyunun dengesini değiştiren anın heyecanını yaşatmak için geri döndü. Her oyuncunun katılımına açık olan Red Bull Solo Q’da, 23-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen ilk hafta elemelerinin sonucunda Play-Off turuna ismini yazdıran ilk ‘düellocular’ belli oldu.

Solo Q heyecanı ise 7 Kasım’a kadar sürecek elemelerle devam ediyor. Geriye kalan 5 çevrim içi elemede ve 6 Kasım’da İstanbul ile Ankara olmak üzere 2 de çevrimdışı şehirelemesinde rakiplerini alt eden 16 oyuncu,Play-Off turuna katılma hakkı kazanacak. 12 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek dev final ile Red Bull Solo Q 2021’in en iyi düellocusu belli olacak. Oyuncular,Red Bull Solo Q ile ilgili detaylı bilgiye http://redbull.com/soloq adresinden ulaşabiliyor.

Türkiye’nin en iyi düellocularının mücadele verdiği ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2021 yılının en iyi oyuncusunu bulmak ve oyunun dengesini değiştiren anın heyecanını yaşatmak için geri döndü.Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da üst koridorun en iyisini belirleyecek olan Red Bull Solo Q turnuvasında 23-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen ilk elemelerin sonucundaRhynados35, MrKazanova, Aelisiave Zacherrin Play-Off turuna ismini yazdırmayı başardı. 7 Kasım’a kadarsürecek5 çevrim içielemede ve 6 Kasım’da İstanbul ile Ankara olmak üzere 2 de çevrim dışı şehir elemesinde rakiplerini alt eden 16 oyuncu, Play-Off turuna katılma hakkı kazanacak. Play-Off turunda da başarılı olan 8 düellocu, 12 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek dev Türkiye Finali’nde 2021 yılının Türkiye şampiyonu olmak için mücadele verecek.

Red Bull Solo Q Finali Almanya’da

Red Bull Solo Q Dünya Finali ise 2-4 Aralık tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek. En iyi Solo Q oyuncusunun belirleneceği finallere Türkiye şampiyonu direkt olarak katılacak. ‘1v1’ League Of Legends efsanesi olmak isteyen oyuncular,Yapı Kredi Play, TurkNet, Fanatik ve AGON by AOC partnerliğinde gerçekleştirilenRed Bull Solo Q’ya katılmak için http://redbull.com/soloq adresinden başvuru yapabilir.

Red Bull Solo Q

En iyiler ‘Vadi’nin Ustaları’ turnuvasında kozlarını paylaşıyor

Türkiye’nin en iyi ‘1v1’ League Of Legends düellocusunun belirleneceği Red Bull Solo Q heyecanının yanı sıra usta oyuncular da şampiyon olmak için mücadele verecek. League of Legends arenasında Türkiye’nin en ünlü isimleri,üç gün boyunca lig formatında karşı karşıya gelecek. İlk dört sırayı alan usta oyuncular Red Bull Solo Q Türkiye Finali’nde şampiyonluk mücadelesi verecek. Red Bull Solo Q-Vadi’nin Ustaları turnuvasının tüm maçları Red Bull Türkiye Twitch kanalından canlı yayınlanacak.

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments