Bizi Takip Et!

VALORANT

Valorant 1. Yıl Etkinlikleri

Valorant Yardımcı İletişim Uzmanı Jeff Landa, Valorant’ın birinci yılına özel, Haziran ayı boyunca sürecek etkinlikleri açıkladı!

VALORANT Year 1

VALORANT’ın birinci yılını doldurduğumuza göre bunu kutlamak için bizi anca bir ay sürecek bir parti paklar. Bu yüzden haziranda VALORANT 1. Yıl etkinlikleri kapsamında hem oyun içinde hem oyun dışında havalı fırsatlar sağlayacağız. Bu bir yıl boyunca bol bol kafadan vuruş yaptınız, Spike yerleştirdiniz ve karşılaşmalarda Düellocuları kapmak için elinizden geleni yaptınız. Bunlar için size teşekkür etmek istiyoruz.

Geride bıraktığımız bir yıl boyunca pek buralarda olamadıysanız hiç üzülmeyin. VALORANT‘ı herkesin diline düşmeden oynamaya başladığınızı söylerseniz biz çaktırmayız.

Valorant 1. Yıl etkinlikleri her biri farklı zamanlarda başlayacak ve bitecek (büyük bir kısmı bugün başlıyor!). 

Temel bilgileri aşağıda sizin için derledik. Fakat başlangıç ve bitiş tarihleriyle ilgili hatırlatmaları sosyal medya kanallarımızda paylaşacağımız için lütfen bizi takipte kalın!

GECE.PAZARI (3 Haziran)

NightMarket

Gece.Pazarı’nın kapıları açıldı. Rasgele altı farklı kaplama size özel ve indirimli olarak beğeninize sunulacak.

İYİLİĞİ PAYLAŞ PAKETİ (Oylama 2 Haziran’da başlıyor)

Bundle

Tercihinizi oylayın. İyiliği Paylaş Paketi’ne dahil edilecek en sevdiğiniz dört silah kaplamasını belirleyin. Üstelik bunların hepsi hayırlı bir iş için!

Öncelikle, 2-7 Haziran tarihleri arasında OY VER: İyiliği Paylaş Paketi adresini ziyaret ederek tercih ettiğiniz içeriklere oy verin. Kazanan kaplama setleri 16 Haziran’da açıklanacak.

Sonra 22 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında İyiliği Paylaş Paketi’ni satın alın. Paketteki silah kaplamalarından elde edilen gelirlerin %50’si ve aksesuarlardan elde edilen gelirlerin %100’ü ImpactAssets işbirliğiyle Riot Games Toplumsal Etki Fonu’na aktarılacak.

Riot Games Toplumsal Etki Fonu’yla ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

OYUNCU KARTLARI (9 Haziran)

Valorant 1. Yıl Etkinlikleri
Valorant 1. Yıl Etkinlikleri

VALORANT oyuncu kartı koleksiyonunuzda üç yeni kart için yer açın ve 1., 2. ve 3. Bölümleri kutlayan 1. Yıl’a Özel Sınırlı Sürüm oyuncu kartlarını toplayın.

Kartları şöyle alacaksınız:

  • 1. BLM (9 Haziran) – Bu hediyeyi bulmak için gözlerinizi dört açın.
  • 2. BLM (14 Haziran) – Özel 1. Yıl Prime Gaming Ganimeti olarak gelecek
  • 3. BLM – İlk kez beğeninizle buluşacak 1. Yıl Etkinlik Bileti’yle alınabilecek (bilgi için aşağıya göz atabilirsiniz)

TOPLULUK SAVAŞ BİLETİ (13 Haziran – 25 Haziran)

BattlePass.png

Küresel Valorant bölgelerinin hepsi, bölgelerini en iyi şekilde temsil ettiğini düşündükleri spreyleri, silah uğurlarını ve unvanları oylayacak. Valorant Geliştirici Ekibi, en çok oy alan içerikleri belirledikten sonra, 4. Bölüm’de topluluğun seçimleriyle şekillenecek Savaş Bileti’ne eklemek üzere hazırlayacak. Oylama bölgeye özel olacak, bu nedenle detaylar için yerel VALORANT kanallarını takipte kalın.

WWFEST GERİ DÖNÜYOR (25 Haziran)

wwfest_v2.png

wwFest, bu yılın başında Valorant’la 2021’i karşılayan deneysel bir müzik ve sanat festivali. Şimdiyse 1. Yıl partisini kutlamak için geri dönüyor! Bu sefer dünyanın dört bir yanından gelen sanatçılara ve bir yıldıza yer veriyoruz.

Hangi sanatçıların ne zaman çıkacağını gösteren program da dahil olmak üzere festivale dair her türlü bilgi ve gelişme için Twitter’da Crown Channel ve @PlayVALORANT hesaplarını takipte kalın.

1. YIL ETKİNLİK BİLETİ (22 Haziran – 6 Temmuz)

EventPass.png

Bu teknik olarak VALORANT’ın doğum günü olsa da biz size bir tane daha hediye vermek istedik. 1. Yıl Etkinlik Bileti herkese ücretsiz olacak.Ön koşulsuz, VP harcamayı gerektirmeyen, 7 seviyeden oluşan 1. Yıl Etkinlik Bileti’nde 3. Bölüm oyuncu kartı, bir silah uğuru ve daha fazlasını bulacaksınız. Kazanmak için VALORANT oynayıp XP kasmanız yeterli.

3. BÖLÜM CANLI YAYINI (21 Haziran)

keycards.png

1. Yıl biterken 3. Bölüm başlıyor. Rekabet, Ajan ve Özel İçerik Ekiplerindeki geliştiricilerin paneline katılarak 3. Bölüm ve ikinci yılda bizi nelerin beklediğini öğrenin. 21 Haziran saat 20.00’de Twitch’te canlı yayınlanacak.

GRUP TAKVİYESİ (22 Haziran – 26 Temmuz)

SquadBoost.png

VALORANT’ı arkadaşlarınızla oynayarak daha hızlı XP kasın. Herhangi bir VALORANT oyun modunda daha fazla XP kazanmak için, farklı rollerde oynayan arkadaşlarınızla birlikte sıraya girin. Grup takviyesi tam bir ay sürecek. 22 Haziran – 26 Temmuz tarihleri arasında devam edecek ve yerel yama yayınlanma saatine göre ayarlanacak.

Ne kadar XP kazanacağınız grubunuzun büyüklüğüne bağlı. İkili kişilik gruplarda ekstra %8 XP kazanacaksınız. Üç kişilik gruplarda %12 XP, dört kişi toplanırsanız da ekstra %16 XP kazanacaksınız! Beş kişilik grup toplarsanız %20 XP takviyesini kapacaksınız! Unutmayın, grup takviyesi XP’lerini özel oyunlar dışındaki tüm oyun modlarında kazanabilirsiniz. Bu etkinlik 26 Temmuz’da sona erecek (yerel yama saatinizde). Ama merak etmeyin, bitmesine yakın size haber vereceğiz.

HESAP SEVİYESİ (22 Haziran)

act3.png

Doğum gününüz bitince ne yapıyorsunuz? Biz bir sonraki sene için hazırlanıyoruz! 3. Bölüm’de, VALORANT oynamaya ayırdığınız zamanı takdir etmenin ve bunun için sizi ödüllendirmenin yeni bir yolunu getiriyoruz.

Tüm detayları öğrenmek için (yukarıda bahsettiğimiz) 3. Bölüm canlı yayınını kaçırmayın. Orada görüşmek üzere!

YENİ AJAN???

NewAgent.png

(Yeni ajan ile ilgili teori yazımız için Esporgazetesi’ni takip etmeyi unutmayın!)

Kaynak: https://playvalorant.com/tr-tr/news/announcements/valorant-1-yil-etkinlikleri/

1 Yorum

1 Yorum

  1. Bekir

    4 Haziran 2021 at 10:56

    Happy 1st year nice 2st year (:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla VALORANT