Bizi Takip Et!

VALORANT

VALORANT Game Changers Championship Ganimetler Dağıtıyor!

2022 Game Changers sezonunun kazananını canlı yayın ganimetleriyle kutlayabilirsiniz.

game changers card

Game Changers bölgesel turnuvalarında heyecan dolu bir yıl geçirdik. Şimdiyse dünyanın en iyi 8 takımı, ilk VALORANT Game Changers Championship kupası için Berlin’de karşı karşıya gelecek.

15-20 Kasım tarihleri arasında VALORANT’ın en seçkin takımları yarışırken siz de yayın ganimetlerine sahip olabilirsiniz. 15-19 Kasım tarihleri arasında karşılaşmaları canlı izleyerek ‘Game Changer’ unvanını (yayını 30 dakika izlemeniz gerekiyor), 20 Kasım tarihinde ise final karşılaşmasını izleyerek 2022 VCT Game Changers kartı kazanabilirsiniz. Turnuva programı: valorantesports.com/schedule.

Game Changers

15 Kasım 2022’de oynanan üst grup maçlarında Cloud9 White, KRÜ Fem takımını 2-0 mağlup ederek, G2 Gozen ise x10 Sapphite takımını 2-0 mağlup ederek Üst Grup Yarı Finallerinde karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı, 2-1 G2 Gozen kazandı ve Üst Grup Finaline yükselen ilk takım oldu.

16.11.2022 Game Changers Maç programı ise şu şekilde:

17:00 – Guild X vs. Shopifty Rebellion GC (Üst Grup Çeyrek Finali)

20:00 – FENNEL GC vs. Team Liquid Brazil (Üst Grup Çeyrek Finali)

Game Changers 2022 Ganimetleri Nasıl Kazanılır:

Ganimet kazanma hakkı elde etmek için izleyicilerin VALORANT hesaplarını YouTube ve/veya Twitch hesaplarına bağladıktan sonra aşağıda listelenen aralıklarda ganimet veren kanallardan Game Changers Dünya Şampiyonası’nı izlemeleri gerekiyor.

Riot Hesabı’nızı Twitch ve YouTube’a nasıl bağlayabileceğinizle ilgili ayrıntılı bilgi için:

./ Twitch

./ YouTube

Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla VALORANT