1. Anasayfa
  2. VALORANT

Valorant Yeni Harita, Yeni Savaş Bileti Oyuncularla Buluşuyor

Valorant Yeni Harita, Yeni Savaş Bileti Oyuncularla Buluşuyor
0
Riot Games’in taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, oyuncularına rekabet dolu bir deneyim yaşatmaya yenilikleriyle devam ediyor.  İlk çıkış tarihinden itibaren çeşitli güncellemelerle heyecanın dozunun her an arttığı VALORANT’ta, 2. Bölüm: 3. Kısım başlıyor.

FPS severlerin yeni gözdesi VALORANT’ta, 2.bölüm 3.kısım ile Valorant Yeni Harita, Yeni Savaş Bileti ve birçok yenilik ile geliyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyunculara egzotik bir savaş alanı sunan yeni harita, yeni kostüm paketi ve savaş bileti sunuluyor.

Yeni Harita: “Breeze”

27 Nisan’da oyuncularla buluşacak Valorant yeni harita Breeze, Bermuda Üçgeni’nin güneyindeki uzak bir adanın haritası. Tasarım aşamasında Karayipler’deki adalardan ilham alınan Breeze, geniş açık alanlar ve uzun menzilli etkileşimlere ortam sağlayan rengârenk bir ortam sunuyor. Bu sayede, farklı silahların ve ajanların kendini göstermesine fırsat tanınabilecek. Haritanın temel özellikler arasında uzun menzilli etkileşimler, geniş açık alanlar, geniş geçiş noktaları ve önemli bölge kontrolü yer alıyor. 

Yeni Savaş Bileti

Savaş Bileti’nde kullanılan temalar ve tonlarda çeşitliliğe önem verildi. Yeni Savaş Bileti, silah kaplamaları, Radyanit Puanları, silah uğurları, kartlar, spreyler ve unvanları barındırıyor. 27 Nisan 2021’den 21 Haziran 2021’e kadar devam edecek olan bilet içeriklerinden bazıları şu şekilde:

Ücretsiz Savaş Bileti: Işık Dalgası Frenzy ve 3 Stili, Uğurlu Tavşan Uğuru, Şaheserim Spreyi, Miras Kartıve Pizza Partisi Kartı.  

Seçkin Savaş Bileti: Işık Dalgası Phantom (25. Seviye), Sualtı Vandal (45. Seviye), Şakıyançelik (Yakın Dövüş Silahı), Anılar 1. Bölüm Kartı, Bıçaklar Çekildi Kartı, Penguen Dan Uğuru, Sırt Çantası Uğuru, Kadim Gizem Uğuru, Cidden Sorun Yok Spreyi, Havalı Dan Spreyi.

Yeni Koleksiyon: Yitik

27 Nisan’da çıkacak Yitik, birçok açıdan Fatih’in bir yansımasını ifade ediyor. Bu nedenle, sette Fatih setinin silahlarının mümkün olduğunca “tersi” veya daha agresif versiyonları seçilmeye çalışıldı. İçerisinde Vandal, Operator, Spectre, Classic, Yitik Ritüel Bıçağı (yakın dövüş) ve bir kart, sprey ve silah uğuru içeren aksesuar paketi bulunan yeni ürünün bedeli ise 7100 VP.

Tema Hedefleri: Karanlık Hükümdarlık, Yozlaşmış, Narin, Kusurlu Güzellik

Temel Özellikler: Özel Model, Görsel Efektler, Sesler, Stiller, Ölüm Sancağı ve Özel Bitiriş Animasyonu

Silahlar: Vandal, Operator, Spectre, Classicve Yitik Ritüel Bıçağı (Yakın Dövüş) 

Seviyeler

1. Seviye: Özel yakınlaştırarak nişan alma nişangâhı ve özel fırlayan mermi efektleri.

2. Seviye: Özel namlu ateşi görsel efekti ve ateş etme sesi, boştayken cevher efekti. (cevher döner)

3. Seviye: Özel kuşanma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel yeniden doldurma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel inceleme ekranı sesi, skor alınınca cevher tepki verir.

4. Seviye: Ölüm sancağı ve özel bitiriş animasyonu.

5. Seviye: Altın stil ve mavi görsel efektler (1. Stil); bitiriş animasyonu ve ölüm sancağı Fatih kaplaması temel alınarak tasarlandı.

VALORANT 2. Bölüm 3. Kısım hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için PlayVALORANT.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments