Bizi Takip Et!

VALORANT

Alliance, Valorant Takımını Duyurdu!

Daha önce çeşitli oyunlarda edindiği başarılar adını duyuran Alliance, Valorant takımını duyurarak Valorant Şampiyonlar Turu’na hazır olduğunu gösterdi.

Alliance

İsmini Hearthstone ve Smash Bros gibi oyunlarla duyuran Alliance, Valorant espor camiasına adım atıyor.

Alliance, Valorant Şampiyonlar Turu’ndan önce kadrosunu tamamladı. Organizazyon, daha önce Hearthstone, Dota 2 ve Smash Bros gibi oyunlarda büyük başarılara imza atmıştı. Aynı zamanda organizasyonun PUBG Mobile, Fortnite ve Apex Legends gibi oyunlarda da ekipleri var.

Valorant takımı kurma çalışmalarına 10 Aralık’ta başlayan ekip, ilk olarak BanKs’i genel menajer olarak imzalamışlardı. İmzaladıkları ilk oyuncu ise 28 Ocak’ta Enzo ‘Faeroth‘ Mestari oldu. 30 Ocak’ta bütün kadrosunu açıklayan Alliance, böylece Valorant Şampiyonlar Turu‘ndan önce takımını hazırlamış oldu.

Takımdan Enzo ‘Faeroth‘ Mestari (igl) ve Niels ‘luckeRRR‘ Jasiek, daha önceden Ninjas in Pijamas (NIP) takımında beraber oynamış ve BLAST Twitch Invitational turnuvasında Liquid ve G2 gibi takımlar karşısında 4. olmuşlardı.

Alliance Valorant kadrosu şu şekilde :

france flag Enzo ‘Fearoth‘ Mestari
germany flag Niels ‘luckeRR‘ Jasiek
lithuania flag Vilius ‘krea6oN‘ Malinauskas
lithuania flag Tautvydas ‘hype‘ Paldavicius
france flag Thomas ‘kAdavra‘ Johner

Yeni kurulan takımın 4 Şubat’ta başlayacak, dişli rakiplere karşı olan Valorant Şampiyonlar Turu’ndaki performansları merakla bekleniyor.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla VALORANT