1. Anasayfa
  2. Diğer

Chaos MarKe’ı Kadrosuna Katmaya Hazırlanıyor

Chaos MarKe’ı Kadrosuna Katmaya Hazırlanıyor
0

Chaos ilk kez DBLTAP tarafından bildirildiği ve HLTV.org tarafından onaylandığı üzere eski NRG ve eUnited üyesi Edgar “⁠MarKE⁠” Maldonado‘yu takıma katmaya yakın. Meksikalı oyuncu, şu anda VALORANT’a geçme fikrini düşünen kıdemli oyun içi lider(ıgl) Joshua “⁠steel⁠” Nissan‘ın yerine geçecek.

Joshua “⁠steel⁠” Nissan

MarKE, geçen hafta Ze Pug Godz ile yollarını ayırdığından beri bir ekibi yok. Meksikalı oyuncu, eski eUnited takım arkadaşı Anthony “⁠vanity⁠” Malaspina ile yeniden bir araya gelerek Chaos takımının dizginlerini alacak gibi gözüküyor.

Steel’in 2014 iBUYPOWER şike skandalındaki rolünün ardından tüm Valve etkinliklerinden ömür boyu men edilmesi, birçok kişi tarafından, HLTV.org ile yaptığı son röportajda yaptığı açıklamada, Steel’in ekibin ilerlemesine bir engel olarak görüldü.

HomFRlRmzUVnEzqHF4Xksy scaled

MarKE, Chaos için ilk kez Salı günü, takımın ESL Pro League Sezon 12′deki açılış maçında Liquid’e karşı oynayacak. Ekip ayrıca, koronavirüs salgını nedeniyle 2021’e itilebilecek 300.000 dolarlık bir Çin LAN’ı olan FunSpark ULTI’ye katılmaya hak kazandı.

Bu değişiklikle birlikte Chaos kadrosu;

  •  Anthony “⁠vanity⁠” Malaspina
  •  Erick “⁠Xeppaa⁠” Bach
  •  Jonathan “⁠Jonji⁠” Carey
  •  Nathan “⁠leaf⁠” Orf
  •  Edgar “⁠MarKE⁠” Maldonado
  •  Matthew “⁠mCe⁠” Elmore (koç)
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments