1. Anasayfa
  2. VALORANT

ESA Open Fire All Stars Valorant Turnuvası Başlıyor

ESA Open Fire All Stars Valorant Turnuvası Başlıyor
0

Türkiye’deki 8 büyük VALORANT takımının katılacağı ESA Open Fire All Stars 24 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

24-25-26 Ağustos tarihlerinde grup aşaması gerçekleşecek, 30 Ağustos’ta çeyrek final ve 31 Ağustos ve 1 Eylül’de gerçekleşecek yarı finalin ardından, 3 Eylül’de final maçları ESA Espor Arena’da fiziksel olarak gerçekleştirilecek.

ESA Open Fire All Stars Valorant 1.Gün Maç Fikstürü

1. gun fikstur kare
ESA Open Fire All Stars Valorant 1.Gün Fikstürü

Grup aşaması ardından, iki gruptan da başarılı olan 3’er takım playoff’larda mücadele edecek. Gruplardan birinci olarak çıkan takımlar, playoff aşamasına yarı finalden başlayacaklar.

Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilecek olan ve 125.000 TL ödül havuzu bulunan turnuvaya 1907 Fenerbahçe Espor, BBL Esports, Digital Athletics, Fire Flux Esports, Futbolist, fastPay WildCats, Kafalar Esports ve OtherSide Esports takımları katılıyor.

7 gün boyunca, günde ortalama 10 saat sürecek yayınlar, ESA Esports’un YouTube kanalında daha sonra izlenmek üzere espor severler ile buluşacak.

Turnuvanın ESA Espor Arena’da gerçekleşecek kısmı için ise COVID-19 tedbirleri kapsamında yalnızca davetiye ile izleyici kabul edilecek.

Maç günleri yayınlar 24-25-26 Ağustos tarihlerinde 17.00’de, 30 Ağustos’ta 18.30’da, 31 Ağustos – 1 Eylül tarihlerinde  20.00’de ve büyük final günü olan 3 Eylül’de 17.30’da başlayacak.

Turnuva ve yayınlarla alakalı detaylı bilgiye ESA Esports’un sosyal medya kanallarından ulaşılabilir.
Instagram: ESAEsportsTV

Twitch: ESAEsportsTV

YouTube: ESAEsportsTV

LinkedIn: ESAEsports

Twitter: ESAEsports

Discord: ESA

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments