1. Anasayfa
  2. Diğer

Garena DJ ikilisi Dimitri Vegas & Like Mike ile İşbirliği Gerçekleştirdi

Garena DJ ikilisi Dimitri Vegas & Like Mike ile İşbirliği Gerçekleştirdi
0

Free Fire’ın 4. yıl dönümü kutlamaları DJ ikilisi Dimitri Vegas & Like Mike eşliğinde tanıtıldı. Kısa süre önce Dimitri Vegas & Like Mike Free Fire’ın Hücum kampanyası için ‘Rampage’ adlı tema şarkısını üretmişti. ‘Rampage’, oyunculara Free Fire ve ötesinde mücadeleye katılmaları için ilham vermeyi amaçlamıştı. Bu sefer Dimitri Vegas ve Like Mike bir adım daha ileri giderek Free Fire evrenine girdi.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar ve oyuncular, Free Fire’da dünyaca ünlü DJ’ler olarak oynayabilecekler. Dimitri Vegas ve Like Mike, işbirliklerini karakter olarak oyuna katan Alok ve KSHMR’in beğenilerine katılıyor. Dimitri Vegas & Like Mike’ın karakterleri 6 Ağustos’tan itibaren oyunculara sunulmaya başlandı.

Bu işbirliği, her sektördeki iki devi bir araya getirerek dünyanın en iyi DJ’lerini dünyanın en iyi mobil oyunlarından biriyle buluşturmuş oldu. Ayrıca markaları video oyunlarıyla birleştiren Epik ile de bir araya getirildi.

The Kelly Show 2. Sezon 4. Bölüm

The Kelly Show’un (Free Fire’da Neler Oluyor?) son bölümü şimdi yayında! Seri, oyuncuların Free Fire’ın kendi Kelly’sinden başkası tarafından sunulan en son yamanın tüm güncellemelerini hızlandırmasına yardımcı oluyor.

Bu 4. yıl dönümü bölümünde, Kelly, Garena’nın ofisinden Free Fire hakkında daha fazla bilgi edinirken, Moco sunuculuğu devraldı! Kelly, topluluk için heyecan verici olacak birkaç güncelleme paylaştı:

  • Geliştiriciler, hayranların istediği bir şey olan 1’e 1 modu üzerinde çalışıyor.
  • Yılın en popüler karakteri için Yıldönümü Ödülleri açıklandı ve kazanan Alok oldu. Alok’un kendisinden özel bir mesaj duymak için bölümü kaçırmayın! En popüler yoldaş ve en popüler silah gibi diğer ödüller de açıklandı.
  • Ekip Çarpışması geliştirmeleri de tartışıldı. Oyuncular artık mağazada silah ve teçhizat talebinde bulunabilir ve bir takım arkadaşı sizin için satın alabilir. Ayrıca, önce yüksek değerli öğeleri almak için otomatik teslim alma özelliği geliştirildi.
  • Jota karakterine ve otomat makinesine yapılan geliştirmeler de Free Fire’da Neler Oluyor?’un yeni bölümü esnasında konuşuldu.
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments