1. Anasayfa
  2. Diğer

249 TL Değerindeki Saints Row: The Third Remastered Ücretsiz Oldu

249 TL Değerindeki Saints Row: The Third Remastered Ücretsiz Oldu
0

Epic Games yine sizler için güzel oyunları ücretsiz sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda FM 2020,Watch Dogs 2 ve GTA V gibi bir çok yüksek fiyatlı oyunu bizlere ücretsiz sunmuştu. 25 Ağustos’ta Epic Games’in ücretsiz oyunu 249 TL değerindeki Saints Row: The Third Remastered oldu.

Saints Row: The Third – Remastered, sana gücünün zirvesine ulaşmış Azizlerin kontrolünü ve bu yaşamı tüm ayrıntılarıyla deneyimleme şansı veriyor. Şehir senin. Kuralları sen belirleyeceksin.

Third Street Azizleri, Stilwater’ı ele geçirdikten yıllar sonra bir sokak çetesi olmaktan çıkıp kurumsal bir marka haline geldi. Kendi Saints spor ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve Johnny Gat sallabaş oyuncakları var ve hepsi sana en yakın mağazada satışta. Azizler Stilwater’ın krallarıdır, ancak kazandıkları şöhret gözlerden kaçmadı. Dünyanın her yerinde piyonları bulunan efsanevi bir suç örgütü olan Syndicate, gözlerini Azizlere çevirdi ve saygı görmeyi bekliyor.

Syndicate’e diz çökmeyi reddederek, savaşı bir zamanlar ihtişamlı bir metropol olan, ancak bugünlerde Syndicate hakimiyeti ile boğuşan günah şehri Steelport’a taşıyorsun. Bir tank ile serbest düşüş yap, Meksikalı bir güreş çetesine uydudan güdümlü bir hava saldırısı düzenle ve şimdiye kadar görülmüş en acayip oyun senaryolarında son derece iyi eğitimli bir askeri kuvvet ile tek başına savaş.

Buraya tıklayarak kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments