İlk yarı final eşleşmesi bizlere olabildiğince çekişmeli maçlar seyrettirdi. Hatta son maçtan önce Silver Scrapes dinledik ve evet bunun anlamı seri 5 maçın ardından sonuçlandı demek. Sunucular ve taraftarların büyük çoğunluğunun favorisi olan 1907 Fenerbahçe Espor 3-2’lik skorla finale adını yazdıran ilk takım oldu, ama serinin 5 maça uzaması herkesi şaşırttı.
![5c35d5bcece912.13085623](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/05/5c35d5bcece912.13085623-1024x512.png)
Kendi kimliğine, kendi oyununa geç dönen 1907 Fenerbahçe ve Papara Supermassive maçında ki yaptıklarını aynı şekilde yapıp harika şampiyon seçim ekranları geçiren Team Aurora bizlere bu harika 5 maçlık seriyi izletti.
Bizlere harika bir mücadele sunan Team Aurorayı tebrik eder, 1907 Fenerbahçe Espor’a final mücadelelerinde başarılar dileriz.