Bizi Takip Et!

CS:GO

LUCAS1 Tekrar Imperial Takımında

PGL Major Krakow finalisti, kariyerine yedi ay ara verdikten sonra Brezilya’da devam edecek.

Imperial, eski Immortals ve MIBR üyesi Lucas “⁠ LUCAS1 ” Teles’ın hizmetlerini kalıcı olarak güvence altına aldıklarını duyurdu. 25 yaşındaki oyuncu, ekibe ücretsiz transferle katılacak ve uzun bir aradan sonra aktiviteye geri döneceği belirtildi.

LUCAS1, Aralık 2019’dan bu yana, takımla birlikte geçirdiği altı ayın ardından MIBR’de Ignacio “⁠meyern⁠” Meyer ile değiştirildiği zamandan beri serbest oyuncu oldu. Ertesi ay FURIA’nın stand-in’i olarak iki maç oynadı ve o zamandan beri oyun dışı kalmıştı.

LUCAS1, geleceği belirsiz olan Denis “⁠dzt⁠” Fischer‘in yerine geçiyor. 23 yaşındaki oyuncu, Eylül 2018 ile Nisan 2019 arasında organizasyonla yaptığı ilk anlaşmanın ardından Ocak ayında yeniden Imperial’a katıldı ve ardından Inflames ve Keyd takımları için oynadı. Son beş turnuvasının her birinde yarı finallerin ötesine geçemeyen takımla sonuçların kötüye gitmesinden önce, Imperial’ın Mart ayında Aorus League # 1 Finallerini kazanmasına yardım etti.

Imperial tarafından yayınlanan bir videoda, LUCAS1 tekrar oynamayı dört gözle beklediğini söyledi ve takımın Güney Amerika’daki son Bölgesel Büyük Sıralama (RMR) turnuvasından önce Sırbistan‘da bootcamp yapacağını açıkladı.

Lucas, CBCS The Conquest’in yarı finalinde Perşembe günü Havan Liberty’ye karşı ilk kez Imperial takımında göreceğiz.

Bu değişiklikle birlikte Brezilya takımı artık:

  • Brazil Caio “⁠zqkS⁠” Fonseca
    Brazil Gustavo “⁠SHOOWTiME⁠” Gonçalves
    Brazil Felipe “⁠delboNi⁠” Delboni
    Brazil Lincoln “⁠fnx⁠” Lau
    Brazil Lucas “⁠LUCAS1⁠” Teles
  • Brazil Alan “⁠AlaNDieg0R⁠” Riveros (koç)
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS:GO