1. Anasayfa
  2. LoL

Red Bull Solo Q’da Büyük Final Zamanı

Red Bull Solo Q’da Büyük Final Zamanı
0

Oyunun dengesini değiştiren anın heyecanını yaşatmak için geri dönen Red Bull Solo Q’da, çevrim içi elemelerin yanı sıra, İstanbul ve Ankara’da düzenlenen çevrim dışı elemelerde rakiplerini alt eden düellocular, 8 Kasım’da gerçekleştirilen Play Off’un ardından büyük finale kalmak için mücadele verdi. Play Off turunda da başarılı olan 8 oyuncu, artık kupayı kaldırıp şampiyon olmaya çok yakın. 12 Kasım akşamı RedBull Türkiye Twitch kanalından canlı yayınlanacak ve 2021’in en iyi düellocusunun belli olacağı Red Bull Solo Q ile ilgili detaylı bilgiye http://redbull.com/soloq adresinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi düellocularının mücadele verdiği ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2021 yılının en iyi oyuncusunu bulmak ve oyunun dengesini değiştiren anın heyecanını yaşatmak için geri döndü. Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da 1vs1’in en iyisini belirleyecek olan Red Bull Solo Q turnuvasında 7 çevrim içi, İstanbul ve Ankara olmak üzere 2 çevrim dışı elemede rakibini alt eden 16 oyuncu, 8 Kasım’da gerçekleştirilen Play Off turunda Türkiye Finali’ne kalmak için karşı karşıya geldi. Kıyasıya düellolara sahne olan Play Off turunun ardından 8 amatör oyuncu, 12 Kasım’da İstanbul’daki finalinde 2021 yılının Türkiye şampiyonu olmak için mücadele verecek.

Red Bull Solo Q Dünya Finali ise 2-4 Aralık tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek. En iyi Solo Q oyuncusunun belirleneceği finallere Türkiye şampiyonu direkt olarak katılacak. ‘1v1’ League Of Legends efsanesi olmak isteyen oyuncular, Yapı Kredi Play, TurkNet, Fanatik ve AGON by AOC partnerliğinde gerçekleştirilen RedBull Solo Q ile ilgili detaylı bilgiye http://redbull.com/soloq adresinden ulaşabiliyor.

Red Bull Solo Q

Red Bull Solo Q En iyiler ‘Vadi’nin Ustaları’ turnuvasında kozlarını paylaşıyor

Türkiye’nin en iyi ‘1v1’ League Of Legends düellocusunun belirleneceği Red Bull Solo Q heyecanının yanı sıra usta oyuncular da şampiyon olmak için mücadele verecek. League of Legends arenasında Türkiye’nin en ünlü isimleri, üç gün boyunca lig formatında karşı karşıya geldi. İlk dört sırayı alan usta oyuncular, 12 Kasım akşamı gerçekleşecek RedBull Solo Q Türkiye Finali’nde mücadele edecek. RedBull Solo Q-Vadi’nin Ustaları turnuvasının tüm maçları Red Bull Türkiye Twitch kanalından canlı yayınlanacak.

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments