1. Anasayfa
  2. VALORANT

Valorant Yeni Kaplama Seti Geliyor

Valorant Yeni Kaplama Seti Geliyor
1

Riot Games, taktiksel nişancılık oyunu VALORANT için dünyaca ünlü müzik sanatçılarından Zedd ile yeni bir iş birliğine imza attı. Grammy ödüllü sanatçı, yapımcı, DJ ve Ölümsüzlük kademesindeki VALORANT oyuncusu Zedd’le iş birliği içinde tasarlanan Spectrum kaplaması, ses ve renk spektrumlarının birbirine geçmesinden ilham alınarak hazırlandı. 

FPS severlerin yeni gözdesi VALORANT, yeni kaplamasını bugün oyuncularla buluşturuyor. Ses ve renk spektrumlarının birbirine geçmesinden ilham alan Spectrum kaplaması, elektronik ses görselleştirme öğelerinden güç alan, enerjisi yüksek ve fütüristik görünümlü bir kaplama seti olarak karşımıza çıkıyor. Grammy ödüllü sanatçı, yapımcı, DJ ve Ölümsüzlük kademesindeki VALORANT oyuncusu Zedd’le iş birliği içinde tasarlanan kaplama, VALORANT’ın işitsel öğelere daha fazla yer verilen ilk kaplama seti.

“Spectrum kaplaması şu ana kadar yaptığımız en iddialı set oldu”

VALORANT Kıdemli Tasarımcısı Isaac Kikawa, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu. 

“Rekabetçi ve taktiksel bir nişancı oyununda ses ağırlıklı bir kaplamayı mümkün kılabilmek için sınırları zorladık ve Spectrum kaplamasıyla inanılmaz bir iş başardık. VALORANT‘ta şimdiye kadar hep önce modeli tasarladık, sonra da görsel efektleri ve sesleri ekledik. Spectrum’daysa tam tersi şekilde çalıştık. Önce ses, sonra görsel efektler ve en son da modeller geldi. Ayrıca ekip için eğlenceli bir bulmaca oldu ve mümkün olan en iyi kaplamayı hazırlamamızı sağladı.

Spectrum kaplaması şu ana kadar yaptığımız en iddialı ve karmaşık set oldu. Kafamızdaki fikirleri konuşmaya başlarken en başından karar verdiğimiz konu, Zedd’in müziğini veya markasını tanımayanlara da çekici gelecek bir kaplama seti yapmaktı. Bunu başardığımıza inanıyorum. Zedd hayranı oyuncuların yanı sıra bilimkurgu ve işitsel temelli kaplamaları seven oyuncular da bu kaplamadan çok hoşlanacaklar.”

Kaplama Seti Ürün Temel Özellikleri

Silahlar:

  • Spectrum Phantom
  • Spectrum Classic 
  • Spectrum Bulldog
  • Spectrum Guardian 
  • WAVEFORM (yakın dövüş)  

Bedel Aşamaları:

Seçkin Seri

Paket Bilgilendirmesi:

Bedel: 10.700 VP

İçindekiler:

Spectrum Phantom, Spectrum Classic , Spectrum Bulldog, Spectrum Guardian, WAVEFORM (yakın dövüş), Spectrum Uğuru, Zedd Uğuru, Spectrum Kartı, Spectrum Spreyi

Seviyeler
 
Silahlar

1. Seviye – Hareket ettikçe renk değiştiren özel nişangâha sahip özel model

2. Seviye – Özel namlu ateşi efekti ve ateşleme sesi; namlu rengi oyuncu hareket ettikçe değişir

3. Seviye – Kuşanma ve şarjör doldurma için özel görsel efektler ve ses efektleri; oyuncu hareket ettikçe görsel efektler ve vurgu renkleri değişir; her silahın kendine has bir inceleme sesi vardır ve seslerin ritmine göre tepki verir

4. Seviye – Ölüm sancağı ve bitiriş animasyonu (bitiriş animasyonunun renkleri, oyuncunun konumuna ve Spike’ın yerleştirilmiş olup olmamasına göre değişir)

Stil 1 – Siyah Stil 

Stil 2 – Kırmızı Stil 

Stil 3 – Mor/Pembe Stil 

Yakın Dövüş

1. Seviye – Eşsiz seslere sahip özel model

2. Seviye – Özel animasyonlara ve güncellenmiş seslere sahip gelişmiş görsel efektler, seslerin temposuna tepki veren özel inceleme ekranı sesi

Stil 1 – Siyah Stil 

Stil 2 – Kırmızı Stil 

Stil 3 – Mor/Pembe Stil 

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
EfeTaha
EfeTaha
2 yıl önce

sadece phantom u kaç vp olur tahmini