1. Anasayfa
  2. Diğer

Xantares ve Woxic’in Takımları Turnuvaya Erken Veda Etti

Xantares ve Woxic’in Takımları Turnuvaya Erken Veda Etti
0

ESL One Cologne bu sene birçok turnuvanın olduğu gibi korona virüs sebebi ile online olacağını bildirmişti.Turnuvaya veda eden isimler arasında ise temsilcilerimiz de bulunuyor.

Temsilcimiz Özgür “woxic” Eker ve ekibi mousesports, ESL One Cologne 2020‘ye güzel bir başlangıç yapamamıştı. Mousesports’un ilk rakibi, NaVi olmuştu.

600px

NaVi karşısında Nuke haritasını 16-10 üstünlükle almış olmalarına rağmen Train haritasında 16-9 kaybettiler. BO3 oynanan turnuva olduğu için 1-1 eşitlik söz konusuydu. Üçüncü harita ise Dust2 haritası olmasına rağmen 16-7 skoruyla NaVi karşısında yenildiler. Kaybedilen maçtan sonra Mad Lions takımı ile karşı karşıya gelen Mousesportstu. Kaybeden takımdan birisi turnuvaya veda edecekti. İlk harita Vertigo’da Mad Lions ekibi 16-5 üstünlükle kazandılar.Nuke haritasında ise 16-4 gibi ağır bir skorla bitti. 2-0 olan seride Mad Lions turnuvaya devam etmeye hak kazanırken. Mousesports turmuvaya erken veda etti.

9wTrS4utvMisvHlf6mAn B

Can “XANTARES” Dörtkardeş’li BIG ile NiP takımı karşı karşıya geldi.İlk harita olan Vertigo‘da zorlanmadan 16-5 skor ile bitirdiler.İkinci haritada ise 15-15 eşitlikten sonra uzayan maç 28-26 skoru ile uzun ve yorucu bir şekilde sonlandı.Son harita olan Mirage‘de ise 16-7 gibi üzücü bir skor ile NiP karşısında 2-1 yenildi.

BIG takımının dünya sıralamasında 1. sırada yer almasına rağmen turnuvaya erken veda etmeleri herkesi şaşırttı.

Opera Anlik Goruntu 2020 08 22 190753 www.hltv .org
İlginizi Çekebilir
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments