BLAST Premier Spring Showdown turnuvasının sonlarına doğru yaklaşıyoruz artık. Bugün yarı finalde mücadele eden takımlar MAD Lions vs ENCE. Çeyrek ve yarı final maçları BO3 formatında oynanıyor.
![kadro 6](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/kadro-6.png)
Pistol raundu alarak haritaya başlayan takım ENCE oluyor.Karşılıklı raundların alınmasıyla ilk yarı skoru 8-7 MAD Lions öndeliğiyle kapandı. İkinci yarıda ise işler kızıştı.İkinci yarıda yine karşılıklı kıran kırana raundların olduğu bir maç izledik.İlk haritanın galibi 16-13 skor ile ENCE.
MAD Lions– ENCE Train Maçı İstatistikleri;
![train](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/train.png)
MAD Lions– ENCE Mirage Maçı İstatistikleri;
İkinci harita ise MAD Lions‘un seçtiği Mirage.Pistol raundu alarak haritaya başlayan ENCE oldu.İlk yarı boyunca Mad Lions 4 raund elde edebildi ve ilk yarıyı 11-4 geride kapattı. İkinci yarıda ise işler ENCE için pek iyi gitmedi.İkinci yarıda kendine gelen MAD Lions maç skorunu 15-15 yaparak uzatmalara götürdü. Uzatmalarda 3-7 geride kalarak kaybeden MAD Lions takımı oldu. Maçı 22-18 skor ile ENCE yenmiş oldu.
![mirage](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/mirage.png)
HLTV Üzerinden Oylarla Maçın Oyuncusu
![sssss](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/sssss.png)
Maçın güzel anlarını izlemek isterseniz ;