Twitch Rivals‘in düzenlediği 200.000$ ödül havuzu bulunan Valorant turnuvasında bizleri temsil eden Team Wtcn, final maçında Team Duno takımına 2-0 mağlup olarak turnuvayı ikinci tamamladı.
Turnuvada toplam 7.250$ kazanan temsilcilerimize ilerleyen turnuvalarda şimdiden başarılar dileriz.
İlk harita: Haven
Üç maçlık final serisinin ilk maçı Haven haritasında oynandı. Team Duno, Temsilcimiz Team wtcN’ı Haven haritasında 4-13 yendi. cNed’in yine üstün performans gösterdiği serinin ilk maçına bu performans malesef yeterli olmadı.
![haven split](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/haven-split.png)
İkinci harita: Split
Final serisinin ikinci haritası ise Split oldu. Split haritasında da istediği takım oyununu sergileyemeyen Team wtcN malesef bu haritayı da kaybedetti.
3 serilik maçın 2’sini kazanan Team Duno, Twitch Rivals Valorant turnuvasının şampiyonu oldu.
Turnuvanın playoff tablosu ise şu şekilde ;
![team wtcn playoff](https://esporgazetesi.com/wp-content/uploads/2020/06/team-wtcn-playoff.png)