Bizi Takip Et!

CS:GO

Red Bull Flick 2v2 Turnuvası

Red Bull partnerleri FACEİT ve AOC ilk dünya çapında 2v2 turnuvası düzenliyor. Ödül havuzunda ise bizleri €20,000 ($22,000) bekliyor.

54fec24e ce14 4a44 8fae 9f91e09a7a8a 1

Red Bull partnerleri FACEİT ve AOC ilk dünya çapında 2v2 turnuvası düzenliyor. Ödül havuzunda ise bizleri €20,000 ($22,000) bekliyor.

Red Bull Flick yarışması, Faceit platformunda yeni oyun modu olan “Hold the Flag” modun da yapılacağını açıkladı.Bu mod da oyuncular 5 farklı haritada yarışacaklar. Bu haritalar rekabeti çeşitlendirmek ve oyun mekanizmaları farklı şekilde düzenlenmiş olacak. Maçlar 2 dakika sürede oynanacak. Büyük turnuvalarda da bazen rastlamış olduğumuz bo5( best of five) şekilde oynanacaktır. 5 maçın 3 ünü kazanan takım oyunuda kazanmış olacaktır.

Takımlar bayrak alanı 45 saniye boyunca alıp ellerinde tutabilirlerse raundu kazanmış olacaklardır ya da raundun bitimine daha az süre kalsa da o süre kadar elinde tutan takım kazanır.

red bull flick cs go

Red Bull Flick için özel olarak oluşturulmuş 5 farklı harita Castle, Garden, Speedway, Matrix, and Himalaya şuandan itibaren Steam üzerinden oynanılabilecek.

Bir düzineden fazla ülke Red Bull Flick EU Pro Invitational’da yarışacak en iyi ikilileri seçmek için ulusal şampiyonalar yapacak. 20.000 € ödül havuzundan para alabilmek için profesyonel oyuncuları tercih etmek şanslarını arttıracaktır.

Ayrıca ulusal turnuvaları olmayan ülkeler için pan-ulusal turnuvalar da düzenlenecektir.Ana etkinlikte ve slotlarda her biri 3.000 € (3.300 $) değerinde ödüller bulucaktır.

Eğer Red Bull Flick Turnuvasına katılmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Nationals:

Azerbaijan Azerbaycan
Bahrain Bahreyn
Croatia Hırvatistan
Denmark Danimarka
Finland Finlandiya
France Fransa
Germany Almanya
Greece Yunanistan
India Hindistan
Ireland Irlanda
Poland Polonya
Portugal Portekiz
Russia Rusya
Serbia Sırbistan
Switzerland İsviçre
South Africa Güney Afrika
Turkey Türkiye
Ukraine Ukrayna
United Kingdom Birleşik Krallık

Pan-nationals:

CIS Bağımsız Devletler Topluluğu
Europe Batı Avrupa
North America Kuzey Amerika
Other Latin Amerika

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS:GO