1. Anasayfa
  2. Zula

Zula Mobile Ramazan Güncellemesi ile Yayında

Zula Mobile Ramazan Güncellemesi ile Yayında
Zula Mobile ramazan güncellemesi
1

Türkiye’nin en sevilen MMOFPS oyunu Zula’da rekabeti her yere taşımaya imkan veren Zula Mobile, oyun keyfini Ramazan Ayı’na özel sürprizler ve yeniliklerle daha da arttıracak “Ramazan Güncellemesi”ni yayınladı.

Zula Mobile’a getirilen Ramazan güncellemesi ile, Safranbolu ve Çanakkale haritalarının gece versiyonları, ekstra bonus kazandıran maçlar ve daha pek çok sürpriz etkinlik oyuncuları bekliyor.

Ramazan güncellemesinde oyuna taşınan özelliklerle, Zula Mobile’da akşam 20.00’den sabah 05.00’e kadar yapılacak maçlar çok daha heyecanlı ve rekabet daha da coşkulu olacak.

Geçtiğimiz yıl yayınlanmasının ardından oyunculardan tam not alan ve kısa sürede 7 milyon indirme sayısına ulaşan Zula Mobile’ın geliştirici ekibi, güncelleştirmeler ve yeniliklerle oyunu sürekli olarak mükemmelleştirmeye devam ediyor.

Zula’nın en sevilen haritaları Ramazan’da gece modunda

Zula Mobile’ın yeni güncellemesinde oyuncuları en mutlu edecek özelliklerden biri, Safranbolu ve Çanakkale Haritalarına getirilen gece modu olacak.

Zula’nın en sevilen haritalarından olan Safranbolu ve Çanakkale, Ramazan boyunca akşam 20.00’den sabah 05.00’e kadar gece modunda kalacak.

Ayrıca%20% EXP – %20% ZMP bonus etkinlikleri de, Ramazan ayı boyunca tüm oyun modu ve haritalarda akşam saat 20.00’den sabah 05.00’e kadar aktif olacak.

Yeni tema Ramazan Güncellemesi

Zula Mobile’da gelen ramazan güncellemesi ile birlikte ana menü sahnesi de yenilendi.  Ana menüye eklenen Ramazan teması, oyunculara daha ilk girişte bereket ayının ruhunu yaşatacak.

Bir başka yenilik de “Bereket Silah Kasaları” oldu. Güncelleme ile Bronz, Gümüş ve Altın Silah Kasası oranlarında Bereket Silah Kasaları oyuna eklenirken, “Altın Bereket Silah Kasası”, “Günlük Giriş Ödülleri” sistemindeki 7. gün kasası ile değiştirildi.  Bereket Kasaları, Ramazan Ayı boyunca oyun içindeki marketten “Zula Parası” ile satın alınabilecek.

Zula Mobile Ramazan güncellemesi ile bazı hata düzeltmeleri de yapılırken, ay boyunca Zula Mobile’da oyun içinde yapılacak çeşitli etkinlikler oyun keyfini çok daha zenginleştirecek.

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yazarın Profili
Abone ol
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ZulaMobile
ZulaMobile
3 yıl önce

Zula Mobile Yeni Yaz Sezonu Geliyor 15 Mayista Onun Haberini Yapabilirsiniz
Detaylar v0.22
-Yeni Sezon Ve Teması: Yaz !
-Yeni Hata Çalişması
-Birçok Yenilik