Bizi Takip Et!

VALORANT

Riot Games Kış Şenlikleri Başlıyor

Riot Games Kış Şenlikleri 6 – 30 Kasım tarihleri arasında başlıyor. Sevdiğiniz yayıncılar, sürpriz ödüller ve kıran kırana mücadeleler bizi bekliyor.

Riot Games Kis Senlikleri

Oyun dolu bir ay geçirmeye hazır ol, eğlence ve rekabeti doya doya yaşayacağınız Kış Şenlikleri geliyor!

Oyun dolu bir ay geçirmeye hazır mıyız? Sevdiğin yayıncıları izleyebileceğin, izlerken ödüller kazanabileceğin LoL, TFT ve VALORANT yayıncı turnuvaları ayrıca gösteri maçları Kış Şenlikleri bünyesinde 6 Kasım itibariyle sizinle buluşuyor!

Riot Games Kis Senlikleri

Kış Şenlikleri / Cafe Kupası VALORANT & League of Legends

Türkiye’nin her yerinden kafelerin belirleyeceği, temsilcilerinin birbirleriyle VALORANT ve LoL’de mücadele edeceği heyecan dolu bir turnuvaya hazır mısınız? 14 – 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Cafe Kupası için daha fazla detay çok yakında burada! 

Kış Şenlikleri / LoL Ödüllü Yayıncı Turnuvası

16 – 17 Kasım tarihlerinde seyir zevki yüksek ve takip ettiğiniz yayıncıların kapışmalarına şahit olacağınız LoL ödüllü yayıncı turnuvası geliyor. Katılımcılar toplamda ₺35.000 ödül için kıran kırana mücadele verecek. Gizemli indirimler ve sürprizler sizleri bekliyor olacak!

Format ve Ödüller

Tek grup, 4 kaptan ve takımları kendi içlerinde karşılaşmalar oynayacak. Grupta ilk iki sıraya yerleşen takımlar finale çıkacak. 3 karşılaşma üzerinden oynanacak finalde büyük ödül için kapışacaklar!

Toplamda ₺35.000 için mücadele edecek takımlar sıralamalarına göre ödül havuzundan pay alacak.

  1. ₺15.000
  2. ₺10,000
  3. ₺5,000
  4. ₺5,000

Katılımcılar

Crystal
Elwind
Naru
Thaldrin

Kış Şenlikleri / VALORANT Ödüllü Spike Cup 3

24 – 25 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Spike Cup serisinin 3. serisi Kış Şenlikleri adı altında sizlerle buluşacak. Bileği kuvvetli, sevdiğiniz yayıncılar karşı karşıya gelecek, büyük ödül ₺40,000 için mücadele edecekler.

Format ve Ödüller

4 Kaptan ve takımları, tek bir grupta rekabet edecek. Her takım birbiriyle oynadıktan sonra, grup içindeki ilk iki takım finale çıkacak. Final 3 maç üzerinden oynanacak ve kazanan büyük ödülün sahibi olacak. Geriye kalan takımlar sıralamalarına göre ödül havuzundan paylarını alacak.

  1. ₺20,000
  2. ₺10,000
  3. ₺5,000
  4. ₺5,000

Katılımcılar

Spike Cup 3’te yer alacak kaptanları desteklemek ve bu heyecanı kaçırmamak adına yayınları kaçırma!

cNed
Rogu
tecoNe
wtcN

Ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Kaynak: riotgames

Oyunları Takip Ederek Seven. İletişim: [email protected]

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla VALORANT